Black&Decker Strug (KW750K-QS) Kraków
4,6
5 opinii
BLACK DECKER KW750K STRUG ELEKTRYCZNY 750W 82mm WALIZKA BD-KW750K Opis struga sieciowego Black Decker Elektryczny strug BLACK+DECKER o mocy 750W sprawdza się przy obróbce krawędzi, usuwaniu niepożądanych powłok i farb, wygładzaniu powierzchni drewnianych, a także przy pracach frezarskich w drewnie …
od 309 Najbliżej: 2,3 km
Liczba ofert: 30
Oferta sklepu
Opis
BLACK DECKER KW750K STRUG ELEKTRYCZNY 750W 82mm WALIZKA BD-KW750K Opis struga sieciowego Black Decker Elektryczny strug BLACK+DECKER o mocy 750W sprawdza się przy obróbce krawędzi, usuwaniu niepożądanych powłok i farb, wygładzaniu powierzchni drewnianych, a także przy pracach frezarskich w drewnie budowlanym. Charakteryzuje się szybkim usuwaniem materiału, regulowaną grubością wiórów (w krokach po 0,2 mm) oraz prowadnicą boczną, która umożliwia optymalną obsługę urządzenia. Wymienne ostrza z węglika spiekanego zapewniają długą żywotność i doskonałe efekty wykończeniowe. Łatwy do opróżnienia worek na pył, regulowany wyrzut wiórów oraz funkcja parkowania sprawiają, że strug jest bardzo wygodnym narzędziem elektrycznym. W zestawie znajduje się walizka, prowadnica równoległa, adapter do odsysania pyłu i worek na pył. Dodatkowe informacje Łatwy do opróżnienia worek na pył zapewnia większą elastyczność i czyste środowisko pracy Regulowana grubość wiórów w krokach po 0,2 mm dla większej precyzji Funkcja parkowania chroni materiał i ostrza struga Kabel 3 m Szerokość cięcia 82 mm dla szybszego usuwania materiału Maksymalna grubość wiórów 2 mm zapewnia dużą wydajność Możliwość regulacji wyrzutu wiórów sprawia, że strug jest jeszcze wygodniejszy w użyciu Dane techniczne Moc znamionowa: 750W Prędkość bez obciążenia: 16.000obr./min. Szerokość cięcia: 82mm Głębokość strugania: 0-2mm Głębokość wręgu: 12mm Płynna regulacja prędkości: Nie Odwracalne noże: Tak Rodzaj noży: TCT Długość przewodu zasilającego: 3m W dostawie Strug elektryczny 750W 82mm walizka Black Decker KW750K Prowadnica równoległa Adapter do odsysania pyłu Walizka Worek na pył Klucz Walizka
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Black+Decker
Rodzaj
  • Strugi
Zasilanie
  • Sieciowe
Moc
  • 750 W
Napięcie
  • 230 V
Waga
  • 3 kg
Model
  • KW750K-QS
Głębokość węgrowania (mm)
  • 12
Maksymalne głębokość strugania
  • 2 mm
Szerokość struga
  • 82 mm
Prędkość obrotowa bez obciążenia
  • 16000 obr./min
Opinie Black&Decker Strug (KW750K-QS) Kraków
Ocena ogólna
4,6 na podstawie 5 opinii
  • ZiggyStardust
    4,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  • ZIBI
    4,5
    Dużo dodatków co jest plusem,wygląd, funkcjonalność,solidna walizka,polecam.
    • funkcjonalność
    • łatwość używania
    • wytrzymałość
  • Czesław
    5
    Wysokiej klasy strug elektryczny Black&Deckera o mocy 750 kW. Bardzo dobry do profesjonalnego strugania.