Szukasz

Tablety PC Kraków

i okolice
Tablety PC
Tablety PC
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Navitel T500 7" 8GB Wi-Fi Czarny (NAVITELT5003G)

5
Navitel T500 7" 8GB Wi-Fi Czarny (NAVITELT5003G)
specyfikacja techniczna bez zarzutów, podoba mi się wykonanie (tył tabletu wykonany jest z dobrych materiałów) przy lepszych grach się zacina, ale nie jest to sprzęt gamingowy.

Lenovo Tab 10 TB-X103F 16GB Wi-Fi Czarny (ZA1U0017PL)

5
Lenovo Tab 10 TB-X103F 16GB Wi-Fi Czarny (ZA1U0017PL)
Fajny tani sprzęt, który działa i w zasadzie jest niezawodny. Szanuję lenovo i spoko mają i obsługę klienta i serwis, naprawiali mi już telefon i było ok. Polecam do codziennego użytku jak znalazł

Huawei MediaPad T3 10'' 16GB LTE Szary (AGSL09SPACEGREY)

5
Huawei MediaPad T3 10'' 16GB LTE Szary (AGSL09SPACEGREY)
Tablet kupiony dla 11 latki. Dla takiego użytkownika sprawdza się bardzo dobrze. Tablet sprawia wrazenie dobrze wykonanego, ładnie sie prezentuje. Wyswietlacz czuły, płynnie obsługuje całkiem dużo otwartych jednocześnie aplikacji nic się nie zacina. W tej cenie nie znaleźliśmy nic lepszego. Córka jest zadowolona my też bo sprzęt dodatkowo ubezpieczylismy. Jeśli ktoś szuka tabletu dla dziecka to ten jest optymalny.
Popularne tablety to jedne z najbardziej unikalnych urządzeń przenośnych dostępnych na rynku. Są one naturalnym rozszerzeniem idei nowoczesnych telefonów komórkowych. Sprzęt ten zapewnia niespotykane dotąd pokłady rozrywki. Tablety ponadto stały się ulubionymi towarzyszami podróży obok laptopów. Takie urządzenie przenośne bardzo łatwo zabrać ze sobą chociażby do autobusu i efektywnie korzystać z jego możliwości w trasie. Każdy użytkownik może korzystać z tabletu na kilka ciekawych sposobów. Dla jednych doskonale sprawdzi się podczas pracy, na przykład przy delegowaniu służbowych wiadomości, a dla innych z kolei tablet okaże się jednym z najlepszych mobilnych centrów multimedialnych. Urządzenia te bowiem oferują komfortowe wykonywanie i przeglądanie zdjęć, słuchanie muzyki oraz zabawę przy najnowszych grach stworzonych specjalnie z myślą o platformach przenośnych. Co przeświadczyło o sukcesie tabletów? Przede wszystkim komfortowe, względnie sporej wielkości, wyświetlacze o rozmiarze od 7 do nawet 11 cali. Taki rozmiar ekranu znacznie ułatwia użytkownikowi chociażby edycję tekstu czy lepsze korzystanie z szerszej bazy programów. Stąd też wiele popularnych programów, a także serwisów internetowych, które do tej pory były dostępne tylko z poziomu komputera stacjonarnego. Nie bez znaczenia pozostaje także rozdzielczość wyświetlacza, dzięki temu wszystkie obsługiwane przez takie urządzenie multimedia wyglądają po prostu zjawiskowo. Wówczas wysoka rozdzielczość idąca w parze z przepiękną feerią barw potrafią zaintrygować niejednego użytkownika. Co więcej ich minimalistyczny design dodatkowo sprawia wrażenie wyjątkowo wysublimowanego kawałka technologii. Wybór odpowiedniego urządzenia tego typu nie należy do łatwych. W ofertach sklepów internetowych oraz stacjonarnych można znaleźć setki pozycji z tej kategorii, które pragną zawalczyć o nasze uznanie. Oprócz matrycy przy wyborze wymarzonego tabletu warto zwrócić uwagę na kilka istotnych spraw. Należy podjąć decyzję czy interesuje nas urządzenie wyposażone tylko w moduł WiFi czy może jednak bardziej opłaca pokusić się o tablet z łącznością 4G. Kolejną istotną kwestią jest zwrócenie uwagi na wydajność baterii zainstalowanej w tabletcie, która wyrażana jest w mAh. Ostatnim, ale nie mniej ważnym czynnikiem jest wybór oprogramowania, które będzie napędzać nasz dotykowy sprzęt. Prym wiodą tutaj trzy środowiska oprogramowania. Android dla wielbicieli wszechstronności, iOS dla minimalistów oraz Windows dla osób związanych z rozwiązaniami dostarczanymi przez Microsoft.