Lenovo Stacja/Replikator Thinkpad Dock Usb-C (40AY0090EU) Krajenka
14 opinii
od 944 Najbliżej: 7,9 km
Liczba ofert: 5
Oferta sklepu
Opis
Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock 40AY0090EU LENOVO ✅ ✔️ Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE Certyfikaty: FCC/ICES, KCC, RCM, BSMI, VCCI, CB, cULus, EAC, TUV- Mark, Kvalitet, LoA, Israel SII, DoC, NOM EAN: 195348192095 Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji Głębokość opakowania: 158 mm Głębokość produktu: 80 mm Ilość Dis-ayPort: 2 Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1 Ilość portów HDMI: 1 Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1 Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 3 Ilość sztuk: 1 Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Kensington Lock: Tak Kod Producenta: 40AY0090EU Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020 kolor produktu: Czarny Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 3 Liczba portów USB 2.0: 2 Maksymalna rodzielczość cyfrowa: 3840 x 2160 px Mikrofon: Nie Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10, Windows 7 Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s Przewodowa sieć lan: Tak Przewody: USB Type-C Rodzaj zasilania: USB Sposób łączności: Przewodowy Szerokość opakowania: 210 mm Szerokość produktu: 171 mm Typ gniazda zamka kabla: Kensington Typ HD: 4K Ultra HD Waga produktu: 340 g Waga wraz z opakowaniem: 955 g Wbudowany wyłącznik: Tak Wysokość opakowania: 75 mm Wysokość produktu: 30,8 mm Zakres temperatur (eks-oatacja): 0 - 35 °C Zakres wilgotności względnej: 20 - 95% Zasilanie: 90 W Zintegrowany czytnik kart: Nie Złącze zasilania: USB Type-C ➡️ Produkt fabrycznie nowy. Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji Zasilanie: 90 W Certyfikaty: FCC/ICES, KCC, RCM, BSMI, VCCI, CB, cULus, EAC, TUV- Mark, Kvalitet, LoA, Israel SII, DoC, NOM EAN: 195348192095 Kod Producenta: 40AY0090EU Kensington Lock: Tak Rodzaj zasilania: USB Mikrofon: Nie Waga produktu: 340 g Ilość sztuk: 1 Ilość portów HDMI: 1 Złącze zasilania: USB Type-C kolor produktu: Czarny Szerokość produktu: 171 mm Wysokość produktu: 30,8 mm Interfejs hosta: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-C Liczba portów USB 2.0: 2 Waga wraz z opakowaniem: 955 g Głębokość opakowania: 158 mm Szerokość opakowania: 210 mm Wysokość opakowania: 75 mm Głębokość produktu: 80 mm Ilość na paczkę: Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 35 °C Zakres wilgotności względnej: 20 - 95% Wbudowany wyłącznik: Tak Technologia łączności: Przewody: USB Type-C Przewodowa sieć lan: Tak Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Windows 10, Windows 7 Zintegrowany czytnik kart: Nie Typ HD: 4K Ultra HD Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 1 Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10 Mbit/s, 100 Mbit/s, 1000 Mbit/s Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C: 1 Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733020 Liczba obsługiwanych wyświetlaczy: 3 Typ gniazda zamka kabla: Kensington Port dla zestaw słuchawka/mikrofon: Tak Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A: 3 Maksymalna rodzielczość cyfrowa: 3840 x 2160 px Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): CE Ilość DisplayPort: 2 Sposób łączności: Przewodowy Informacja o gwarancji 1: Dodatkowe informacje. Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock 40AY0090EU ✅ LENOVO ✅ Numer: 195348192095, ACT-MOBLEVSTA0107. ✅ Ilośc dzni do wysyłki:8. ✅ Waga: W opisie kg. ul> ➡️ Elektronika/Komputery/Części do laptopów/Obudowy i kadłubki/Kieszenie i zaślepki ➡️ Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock 40AY0090EU to gwarancja doskonałej jakości i niezawodności, zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. ➡️ Innowacyjne technologie i perfekcyjne wykonanie sprawiają, że produkt wyznacza nowe standardy na rynku. ➡️ Każdy element został starannie dopracowany, aby zapewnić maksymalną wygodę, trwałość i satysfakcję z użytkowania. ➡️ Wybierając Lenovo ThinkPad Universal USB-C Dock 40AY0090EU, inwestujesz w produkt, który spełni najwyższe oczekiwania i sprawdzi się w każdej sytuacji.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Lenovo
Model
  • 40AY0090EU
Rodzaj
  • Replikatory portów
  • Stacje dokujące
Kompatybilność
  • Lenovo
Złącza
  • 1x USB 3.0
Załączone wyposażenie
  • Kabel USB
Liczba obsługiwanych monitorów
  • 3
Złącze Kensington
  • 1 szt.
Wysokość
  • 75 mm
Szerokość
  • 210 mm
Głębokość
  • 210 mm