Lenovo Slim 135W Ac Adapter (GX20Z46271) Krajenka
Zasialcz do notebooka Lenovo Slim 135W AC GX20Z46271 Czarny LENOVO Certyfikaty: CB cULus, FCC, DoE cULus, ICES-003 NOM, CONUEE CE EAC Nemko GS Ukrtest KEBS KUCAS SIRIM PCS SONCAP PSB RCM CCC BIS SII KC, KCC LoA BSMI PSE Częstotliwość wejściowa: 50 - 60 Hz Długość kabla: 1,68 m EAN: 195042150490 …
od 212 Najbliżej: 8,2 km
Liczba ofert: 12
Oferta sklepu
Opis
Zasialcz do notebooka Lenovo Slim 135W AC GX20Z46271 Czarny LENOVO Certyfikaty: CB cULus, FCC, DoE cULus, ICES-003 NOM, CONUEE CE EAC Nemko GS Ukrtest KEBS KUCAS SIRIM PCS SONCAP PSB RCM CCC BIS SII KC, KCC LoA BSMI PSE Częstotliwość wejściowa: 50 - 60 Hz Długość kabla: 1,68 m EAN: 195042150490 Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji fabrycznej Głębokość produktu: 77 mm Ilość sztuk: 1 Kod Producenta: GX20Z46271 kolor produktu: Czarny Kompatybilność: Lenovo NB Kompatybilność z marką: Lenovo Napięcie: 100 - 240 V Prąd wejściowy: 2.5 A Prosty montaż: Tak Przewody: USB Type-C Przeznaczenie: Laptop Rodzaj opakowania: Pudełko Rodzaj prądu: DC-to-AC Szerokość produktu: 118 mm Typ zasilacza: Wewnątrz/Na wolnym powietrzu Waga produktu: 540 g Wysokość produktu: 22 mm Zakres temperatur (eks-oatacja): 0 - 40 °C Zakres wilgotności względnej: 8 - 80% Rodzaj opakowania: Pudełko Gwarancja: 12 miesięcy gwarancji fabrycznej Typ zasilacza: Wewnątrz/Na wolnym powietrzu Długość kabla: 1,68 m Kompatybilność: Lenovo NB Certyfikaty: CB cULus, FCC, DoE cULus, ICES-003 NOM, CONUEE CE EAC Nemko GS Ukrtest KEBS KUCAS SIRIM PCS SONCAP PSB RCM CCC BIS SII KC, KCC LoA BSMI PSE EAN: 195042150490 Kod Producenta: GX20Z46271 Napięcie: 100 - 240 V Waga produktu: 540 g Przeznaczenie: Laptop Ilość sztuk: 1 Częstotliwość wejściowa: 50 - 60 Hz Prąd wejściowy: 2.5 A Rodzaj prądu: DC-to-AC kolor produktu: Czarny Szerokość produktu: 118 mm Wysokość produktu: 22 mm Głębokość produktu: 77 mm Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C Zakres wilgotności względnej: 8 - 80% Przewody: USB Type-C Kompatybilność z marką: Lenovo Prosty montaż: Tak Produkt fabrycznie nowy. Kategoria :Elektronika/Komputery/Części do laptopów/Zasilacze do laptopów Zasialcz do notebooka Lenovo Slim 135W AC GX20Z46271 Czarny LENOVO Numer: 195042150490, ACT-ZDLLEVNOT0018. Waga: 0.7 kg.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Lenovo
Rodzaj
  • Oryginał
Moc zasilacza
  • 135 W
Przeznaczenie
  • IBM, Lenovo
Certyfikaty
  • FCC
Napięcie wyjściowe
  • 20 V