Piaski Toaletka Oro T102 Złote Beżowa Kowal

Toaletka Oro to mebel do sypialni, który łączy styl glamour i art deco z nowoczesną formą. Beżowy korpus z laminowanej płyty zapewnia trwałość i odporność na codzienne użytkowanie, a złote, smukłe nogi nadają bryle lekkości i dekoracyjnego charakteru. Dwie pojemne szuflady na prowadnicach kulowych …

od 539 Najbliżej: 15 km

Liczba ofert: 3

Oferta sklepu

Opis

Toaletka Oro to mebel do sypialni, który łączy styl glamour i art deco z nowoczesną formą. Beżowy korpus z laminowanej płyty zapewnia trwałość i odporność na codzienne użytkowanie, a złote, smukłe nogi nadają bryle lekkości i dekoracyjnego charakteru. Dwie pojemne szuflady na prowadnicach kulowych umożliwiają uporządkowane przechowywanie kosmetyków i akcesoriów, a system tip-on pozwala otwierać je bez uchwytów, jednym dotknięciem. Szeroki blat tworzy wygodną przestrzeń do codziennej pielęgnacji i wykonywania makijażu. Toaletka Oro ma wymiary: szerokość 102 cm, głębokość 50 cm i wysokość 79 cm. Sprawdzi się w sypialniach urządzonych w stylu glamour i nowoczesnym, w których liczy się elegancja detalu.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Meble Piaski
Styl
  • Nowoczesny
  • Glamour
Kolor
  • Beżowe
Materiał
  • Płyta wiórowa laminowana

Opinie Piaski Toaletka Oro T102 Złote Beżowa Kowal

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
1 na podstawie 1 opinia
  • N...7
    1
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Zdecydowanie nie polecam zakupów w tym sklepie. Meble są bardzo słabej jakości – już po krótkim czasie użytkowania widać, że nie są warte swojej ceny. Dodatkowo obsługa klienta to kompletna porażka. Otrzymałam inne nogi do mebla niż te, które zamówiłam, a kontakt z działem reklamacji to istna męczarnia – trzeba dzwonić po kilka razy, a jedyne, co słyszy się w odpowiedzi, to że „ktoś się odezwie”. Oczywiście nikt się nie odzywa. Zamawiając przez internet z odbiorem w sklepie stacjonarnym, nie dostałam nawet żadnej konkretnej informacji, że paczka jest gotowa do odbioru. Cały proces zakupowy to chaos i brak profesjonalizmu. Szkoda nerwów – radzę omijać ten sklep szerokim łukiem.