Fisher-Price Tomek i Przyjaciele Tomek i Przyjaciele Track Master Zestaw torów Skrzyżowanie BMK81 DVF78 Koszalin

Zestaw torów Bliskie spotkanie na torze DVF78. Nadchodzi czas fantastycznej zabawy! Ten wyjątkowy zestaw pozwala na wiele możliwości rozbudowy kolejki z serii Tomek i Przyjaciele Track Master. System Track Master to seria pociągów, torów i akcesoriów, tworzących świat lokomotyw z buźkami. Zestawy …

od 33,09 Najbliżej: 24 km

Liczba ofert: 2

Oferta sklepu

Opis

Zestaw torów Bliskie spotkanie na torze DVF78. Nadchodzi czas fantastycznej zabawy! Ten wyjątkowy zestaw pozwala na wiele możliwości rozbudowy kolejki z serii Tomek i Przyjaciele Track Master. System Track Master to seria pociągów, torów i akcesoriów, tworzących świat lokomotyw z buźkami.

Zestawy torów do rozbudowy z akcesoriami pomogą Ci zbudować jeszcze większy, jeszcze bardziej ekscytujący świat lokomotywek z nowymi układami torów, budowlami, urządzeniami i dodatkami. Dołącz je do innych zestawów Trackmaster™ – zbuduj swoją własną wyspę Sodor i przeżywaj nowe przygody!

"Tomek i Przyjaciele" to ponadczasowa bajka animowana, oparta na uwielbianych przez dzieci książkach Revereda W. Awdry'ego. Akcja toczy się na idyllicznej wyspie Sodor - gdzie wszystkie pojazdy mają swoją osobowość, doskonałe maniery, ciężko pracują i pragną być "naprawdę pożyteczne". Wszystko to toczy się pod bystrym okiem pana Tophama Hatta. Thomas przynosi radość dzieciom na wielu kontynentach. Dziś i Twoja pociecha może przekroczyć próg cudownej krainy angielskiej kolejki!

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Producent
  • Fisher-Price
Rodzaj
  • Tory
Przeznaczenie
  • Uniwersalne
Wiek dziecka
  • Dla przedszkolaka (>3 lat)
Bohater
  • Ciuchcia Tomek
Materiał
  • Plastik
Certyfikaty, opinie, atesty
  • CE