Celma C-Power M1200M14 Korsze
4,9
5 opinii
od 259 Najbliżej: 23 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Mieszarka CELMA C-Power M1200M14 jest narzędziem o bardzo szerokim zastosowaniu w budownictwie. Służy do mieszania farb, klejów, gipsu, zapraw tynkarskich, zapraw wapiennych, cementowych, żywic epoksydowych, niepalnych chemikaliów itp. Mimo wyjątkowo kompaktowych rozmiarów mieszarka oferuje dużą moc, bardzo wytrzymałą mechaniczną przekładnie dwubiegową, a także pewny oraz wygodny chwyt. Wszystkie te cechy bezpośrednio przekładają się na zwiększenie komfortu oraz wydajności pracy. W zestawie Mieszadło i przedłużka z gwintem M14 Klucz płaski S22 2szt. Szczotki zapasowe Zalety Silnik o mocy 1200 Dwubiegowa przekładnia mechaniczna Maksymalny moment 82 Nm 6-stopniowa regulacja obrotów Mieszadło dwuczęściowe 140 mm (dł. 600 mm) Długi, 3-metrowy gumowy przewód zasilający zwiększa mobilność podczas pracy Gumowane uchwyty zapewniają pewny i wygody chwyt Łatwy dostęp do szczotek gwarantuje prostą oraz szybką ich wymianę Niezwykle lekka i poręczna Dane techniczne Moc pobierana: 1200 W Moc znamionowa 230 V Obroty I bieg: 180 - 380 obr./min Obroty II bieg: 300 - 650 obr./min Prędkość obrotowa: 180 - 650 Funkcje: Mieszanie klejów i zapraw Zmienna prędkość: TAK Płynny start: NIE Ilość prędkości: 6 Waga: 4,1 kg
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Celma
Model
  • M1200M14
Rodzaj
  • Mieszarki
Waga
  • 4,1 kg
Moc
  • 1200 W
Zasilanie
  • Sieciowe
Liczba biegów
  • 1
Prędkość obrotowa
  • 650 obr./min
Mocowanie mieszadła
  • M14
Maksymalna średnica mieszadła
  • 140 mm