Zdjęcie Yango Wierzbownica dla mężczyzn 90 kaps - Kórnik

Yango Wierzbownica dla mężczyzn 90 kaps Kórnik

4,77
62 opinie

Yango Wierzbownica dla mężczyzn 90 kaps to suplement wskazany do stosowania mężczyznom, którzy chcą uzupełnić dietę o składniki wspierające prawidłowe funkcjonowanie prostaty. Jednym z najczęstszych zastosowań wierzbownicy w suplementacji u mężczyzn jest zdrowie prostaty. Liczne badania naukowe …

Ostatnia znana cena: 29,87 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Yango Wierzbownica dla mężczyzn 90 kaps to suplement wskazany do stosowania mężczyznom, którzy chcą uzupełnić dietę o składniki wspierające prawidłowe funkcjonowanie prostaty. Jednym z najczęstszych zastosowań wierzbownicy w suplementacji u mężczyzn jest zdrowie prostaty. Liczne badania naukowe potwierdzają to, co przez stulecia było wykorzystywane przez tradycje zielarskie: unikalny skład chemiczny pomaga utrzymać m.in. męskie funkcje seksualne. Ekstrakty z wierzbownicy stały się przedmiotem licznych badań naukowych ze względu na jej skład chemiczny. Zauważono w niej takie substancje, jak beta-sitosterol, fenole i flawonoidy. Wiele roślin z rodzaju Epilobium jest badanych pod kątem ich korzystnego wpływu na organizm człowieka i pomimo, że dokładna analiza rośliny wciąż trwa, potwierdzono już między innymi jej korzystny wpływ na wsparcie dróg moczowych. Palma sabałowa (Serenoa repens), jest rośliną występującą naturalnie w południowej części Ameryki Północnej. Jest stosunkowo niewielka, dorasta do 2 metrów. W Europie uprawia się ją głównie jako roślinę ozdobną, choć współczesne badania potwierdzają jej korzystny wpływ na zdrowie męskich funkcji rozrodczych i wsparcie dróg moczowych. Opakowanie 90 kapsułek Stosowanie: 1 kapsułkę należy stosować raz dziennie, popić dużą ilością wody. Ważne informacje: Osoby przyjmujące leki przed użyciem suplementu powinny skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Niewskazane dzieciom, kobietom w ciąży oraz karmiącym. Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu jest nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety ani zdrowego trybu życia. Nie należy przekraczać zalecanej porcji produktu do spożycia w ciągu dnia. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przed zastosowaniem produktu sugerujemy zapoznanie się z dokładnymi informacjami podanymi na opakowaniu lub załączonej ulotce.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Yango
Rodzaj rejestracji
 • Suplement diety
Wskazanie
 • Prostata
Pojemność
 • 90 kaps
Postać
 • Kapsułki
Podstawowy składnik
 • Palma Sabałowa
 • Wierzbownica Drobnokwiatowa
Informacje dodatkowe
 • Wegański
 • Wegetariański

Opinie Yango Wierzbownica dla mężczyzn 90 kaps

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,77 na podstawie 62 opinie
 • edward
  4
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Powiem jak skończę opakowanie
 • j...d
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Jak zacznę używać to odpowiem
 • c...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  doskonały produkt za tą cenę
 • Joanna
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Polecam atrakcyjna cena i opakowanie
 • c...a
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  produkt dość dobry do ceny