Szukasz

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Konin

i okolice
Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe
Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Brother InkBenefit DCP-J100

5
Brother InkBenefit DCP-J100
Drukarkę posiadam/użytkuję ponad miesiąc. Nie spodziewałem się zbyt wiele po niej, ale mnie i tak miło zaskoczyła. Poprzednio posiadałem Canon'a 5 drukarek, ale tamten producent stracił u mnie wiarygodność po ciągłym błędzie B200!!! Cena za J100 nie była niska, ale również nie za wysoka. Jak na drukarkę takiej klasy, jakość druku jest bardzo dobra, Dla mnie dużym utrudnieniem jest brak możliwości druku dwustronnego(nie znalazłem takiej funkcji)-ale to kwestia przyzwyczajenia. Druga kwestia mnie irytująca, to brak tylnej tacy do szybkiego druku. Na pewno dużą zaletą jest gwarancja trzy letnia! Również obsługa drukarki nie jest skomplikowana. Jakość druku uważam za bardzo dobrą/zdjęcia.

Epson Expression Home XP-342 (C11CF31403)

5
Epson Expression Home XP-342 (C11CF31403)
Świetne urządzenie wielofunkcyjne, za niewielkie pieniądze. Ponad to Epson zwraca część kosztów, więc duży plus. Ekonomiczna drukarka, Drukuje świetnie, nie mam zastrzeżeń. Jakoś druku oceniam na dobrą, nie jest idealna, ale nie oczekujmy cudów za takie pieniądze. Wszystko jest czytelnie, w kolorze również w porządku, do codziennego użytku nada się jak najbardziej. Tusze wydajne. Zamienniki niedrogie. Konfiguracja banalna. Bardzo polecam.

Brother InkBenefit Plus DCP-T500W

4,5
Brother InkBenefit Plus DCP-T500W
Drukarkę mam od kilku dni i w tym czasie przerobiłem jedną ryzę i kilka zdjęć. Generalnie drukarka działa bardzo dobrze, wg mnie nie jest głośna o czym wspominają niektórzy, jest natomiast dość wolna, choć nie uciążliwie. Jakość wydruków jest wystarczająca ale mam na myśli tekst, zdjęcia... no cóż... to nie jest w żadnym wypadku drukarka foto więc zadowoli tylko niedzielnych fotorgrafów i absolutnie nikogo więcej... jak sądzę Epson spisałby się tutaj lepiej... ale...z Epsonami bywają problemy (głowice, gąbki) a w Brother podobno taki problem nie występuje (czas pokaże).

Najczęściej szukane