Szukasz

Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe Konin

i okolice
Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe
Urządzenia wielofunkcyjne atramentowe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

HP Ink Tank Wireless 415 (Z4B53A)

5
HP Ink Tank Wireless 415 (Z4B53A)
Drukarka spełnia moje oczekiwania. Urządzenie jest wykonane z dobrej jakości materiałów. Konfiguracja nie przysparza żadnych problemów, Hp ma najlepszy system zasilania tuszem (zaworki z odpowietrznikiem), znacznie lepszy od EPSONA. Plusem są również wymienne głowice (koszt ok 200 zł za komplet). Znakomite oprogramowanie do drukowania w sieci, drukarka posiada własny serwer, można drukować za pomocą aplikacji ze smatrfona lub zdalnie wysłać żądanie druku. Jakość zdjęć napawdę super (nawet na nienajlepszym papierze foto). Pocelam

Epson EcoTank ITS L4160 (C11CG23401)

5
Epson EcoTank ITS L4160 (C11CG23401)
Epson ma dobre drukarki, ten model również zaliczam do udanych. Drukowanie na tym urządzeniu przebiega naprawdę szybko w porównaniu do mojej starej drukarki, z tego co się orientowałem nie ma problemu z dostępnością tuszów, jakość wydruku jest bardzo dobra.

Brother InkBenefit Plus DCP-T510W

5
Brother InkBenefit Plus DCP-T510W
Jest to moja pierwsza drukarka atramentowa. Początkowo chciałem kupić najtańszą laserówkę kolorową, ale kalkulując koszty utrzymania, wychodziły same plusy za atramentową. Także "zaryzykowałem". Pierwsze wrażenia: - napełnianie tuszu bardzo proste, nic też się nie rozchlapuje - pierwsze uruchomienie trwało dosyć długo - konfiguracja w miarę ok, choć wpisywanie hasła do WiFi dosyć niewygodne (strzałka góra-dół by wybrać znak) - można też podłączyć kabel usb, gniazdo jest schowane pod skanerem - taca na papier jest słabej jakości, niewygodnie się wkłada papier - pierwsze wydruki w czerni i bieli wyglądały ok, choć wydruk dokumentów na laserówce jest jak dla mnie fajniejszy, ale co kto lubi - czas druku: wydruk jednej czarno-białej strony A4 z tekstem w najlepszej jakości zajmuje 2 minuty, wysokiej 50sek, średniej 9 sekund, najniższej 5sek - druk kolorowy to pojawiło się wielkie rozczarowanie, kolory bardzo wyblakłe i nieciekawe. Jako, że jest to moja pierwsza atramentówka to wiele rzeczy nie widziałem. Aby druk w kolorze wyglądał normalnie trzeba używać papieru fotograficznego. Drukując na zwykłym papierze jest słabo, można to trochę poprawić "oszukując drukarkę" i wybrać, że drukujemy na papierze foto, wtedy kolory są ciut lepsze. Na papierze fotograficznym bardzo duży plus, wydruki są lepszej jakości niż u niejednego fotografa! Należy tylko pamiętać, że ten papier jest jednostronny, i umieszczamy go w tacy tą gorszą częścią do góry. Jak na razie wydrukowałem ponad 300 stron, a tuszu ledwo co ubyło. Do plusów jeszcze bym zaliczył: - wygodne drukowanie z telefonu przez wifi android/ios - ze skanowaniem / kopiowaniem nie ma problemów - bonusowe tusze oraz papier fotograficzny za zarejestrowanie sprzętu - przyszły jakoś po miesiącu :) Podsumowując, jeśli ktoś potrzebuje drukarki do domu, aby czasem coś wydrukować, skopiować czy zamiast pójść do fotografa, to można kilka zdjęć wydrukować w naprawdę super jakości.

Najczęściej szukane