Szukasz

Nawilżacze i oczyszczacze powietrza Konin

i okolice
Nawilżacze i oczyszczacze powietrza
Nawilżacze i oczyszczacze powietrza
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Sharp FU-Y30EUW

5
Sharp FU-Y30EUW
Wszystko jasne, wystarczy w Google wbić frazę: "Czy tani oczyszczacz powietrza może być drogi ?" Aby zweryfikować to porównanie wystarczy: - sprawdzić instrukcje obsługi poszczególnych oczyszczaczy - sprawdzić ceny oczyszczaczy i filtrów do nich na ceneo.pl Dodatkowo, jako jedyny posiada właściwość usuwania niechcianych zapachów (smrodu fajek, jedzenia, zwierząt, potu, etc.) z tkanin (np. ubrań) oraz międzynarodowe Certyfikaty skuteczności działania (to również można sprawdzić w Internecie). Z faktami się nie dyskutuje, co najwyżej można wymyślić i wciskać teorię, że "2 jest większe od 4"

Sharp KC-D40EUW

4,5
Sharp KC-D40EUW
świetnie wykonany, komfortowa intuicyjna obsługa, bardzo poprawia warunki życia (po wietrzeniu pomieszczeń potrzebuje ok. 0,5 - 1 godz. na wyłapanie smogu)

Sharp KC-A60EUW

5
Sharp KC-A60EUW
Szukałem oczyszczacza powietrza: - dla alergików, - w celu usuwania zapachów z kuchni, - od kominka, - oraz nawilżacza w jednym. Brałem pod uwagę: Philips AC3256/10, Stadler Form ROBERT, oczyszczacze LIGHTAIR, oraz SHARP KC-A60EUW Przeczytałem sporo opinii, porównań i informacji o ww produktach. Uznałem, że najlepszym rozwiązaniem dla nas będzie Sharp ... i tak jest. Oczyszczacz w pełni zdaje egzamin. Używamy go od miesiąca (sezon grzewczy). Zawsze w tym okresie problem był ze zbyt suchym powietrzem w domu (poziom ≈30% wilgotności). Od czasu stosowania urządzenia wilgotność wzrosła do ≈45÷50%. Dzienne zużycie wody ≈10l Oczyszczacz używany jest w domku jednorodzinnym w połączonym pomieszczeniu (kuchnia, jadalnia, salon) ≈80m2. Nie ma już problemu z uciążliwymi zapachami z kuchni, lub od kominka. Żona i córa alergiczki (między innymi uczulone na sierść kotów - w domu 2-a stare kociaki). Dziewczyny nie narzekają na łzawienie i ciągłe kichanie. Bardzo odczuwalna jest poprawa jakości powietrza. Dużo lżej i przyjemniej się oddycha. Nie ma kłopotu z zaschniętym nosem, oraz widać po kwiatach, że wzrost wilgotności też im służy (beniamin przestał zrzucać liście i widać młode zawiązki).