Szukasz

Laptopy Konin

i okolice
Laptopy
Laptopy
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Apple MacBook Pro 13"/128GB/i5 Gwiezdna Szarość (MPXQ2ZEA)

5
Apple MacBook Pro 13"/128GB/i5 Gwiezdna Szarość (MPXQ2ZEA)
MacBook to niesamowita maszyna. Wykonany z dbałością niespotykaną w żadnym innym tego typu sprzęcie. Jest bardzo wydajny, świetnie trzyma na baterii (przy mniej wymagających zadaniach wytrzymuje cały dzień bez ładowania). Przesiadka na nowy system jest bezproblemowa przede wszystkim ze względu na jego prostotę - nauka obsługi tego systemu zajęła mi 2 - 3 godziny. Sprzęt ten idealnie nadaje się również do konsumpcji treści - ekran ma bardzo naturalne kolory i wysoki kontrast - dawno nie widziałem tak dobrej matrycy.

HP Omen 15-ce008nw 15.6''/i5/8GB/1TB/Win10 (2BR99EAAKDZ)

4,5
HP Omen 15-ce008nw 15.6''/i5/8GB/1TB/Win10 (2BR99EAAKDZ)
Kupilem tego laptopa miesiąc temu. Od tego czasu moge powiedzieć że laptop jest dobry nawet w wymagających grach z tego roku. Design też jest niczego sobie.

Najczęściej szukane

Zakup wymarzonego notebooka wcale nie jest taki prosty. Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę ze wszystkich możliwości płynących z posiadania takiego produktu. Dzięki temu możemy pracować lub oddać się rozrywce również przebywając poza domem. Pomimo postępującej ofensywy tabletów i tym podobnych urządzeń mobilnych, notebooki wciąż będą jednymi z najlepszych tego typu urządzeń na rynku. Na ich korzyść przemawia w szczególności bezkompromisowa wygoda pracy czy chociażby rozrywki, którą można zestawić z użytkowaniem klasycznego peceta. Wszystko za sprawą normalnej klawiatury oraz doskonałej. Pomimo większej wagi w porównaniu do innych urządzeń mobilnych, omawiane komputery przenośne rekompensują to swoim użytkownikom wysoką wydajnością oraz zdecydowanie większą wszechstronnością w stosunku do innej elektroniki mobilnej. Obecnie produkowane na rynku laptopy są komputerami wyjątkowo zbliżonymi do swoich stacjonarnych braci. Służą one zarówno do komfortowej pracy, jak i do niczym nieskrępowanej rozrywki, gdyż większość z nich dobrze radzi sobie z najróżniejszymi grami komputerowymi. W przypadku chociażby phabletów wciąż stosunkowo ciężko o klasyczną wygodę użytkowania. Stąd też notebooki tak prędko nie znikną z nie odejdą do lamusa i jeszcze przez wiele lat będą cieszyć się niesłabnącą popularnością. Nawet jeśli z takim urządzeniem mniej komfortowo jest nam się przemieszczać, laptop z pewnością wynagrodzi nam to swoją wielozadaniowością. Przy zakupie laptopa szczególnie warto zwrócić uwagę na moc procesora. Im większa ilość rdzeni oraz moc wyrażana w GHz, tym większa szansa na efektywną pracę oraz porywającą rozrywkę. Nie bez znaczenia jest także pamięć operacyjna. Kolejnym atrybutem, na który warto zwrócić szczególną uwagę, jest pojemność oraz rodzaj dysku twardego. Coraz popularniejsze są notebooki wyposażone w szybki dysk SSD, który znacznie przyspiesza przetwarzanie wszelkich danych. Dodatkowo, jeśli jesteśmy zapalonymi graczami, warto zastanowić się nad komputerem przenośnym posiadającym niezintegrowaną kartę graficzną.