ZIPPER Panel Słoneczny ZI-SP120W Kolonowskie
od 1 295 Najbliżej: 7,1 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Panel Słoneczny Zipper ZI-SP120W jest odpowiednim akcesorium do ładowania stacji zasilającej ZIPPER. Dzięki praktycznemu formatowi "aktówki" zajmuje niewiele miejsca i jest łatwy w transporcie. Panel jest szybki i łatwy w montażu, wystarczy go rozłożyć i można korzystać z energii słonecznej. Napięcie wejściowe 18 V Moc wyjściowa maks. 120 W USB-A (maks): 5 V / 3,4 A ; 9 V / 2,5 A ; 12 V / 2 A USB-C (maks): 5 V / 3 A ; 9 V / 3 A ; 15 V / 3 A rozmiar końcówki zasilacza (DC5521 = standardowa, DC7909, DS5525, DC35135) Dane techniczne: Waga: 4,9 kg
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Zipper
Model
  • ZI-SP120W
Rodzaj
  • Panele fotowoltaiczne
Moc maksymalna
  • 120 W