Sony FE G OSS 200-600 mm f/5.6-6.3 SEL200600G Kock
90 opinii
od 7 498 Najbliżej: 19 km
Liczba ofert: 11
Oferta sklepu
Opis
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Sony
Rodzaj
  • Teleobiektywy
Model
  • FE 200–600 MM F5.6–6.3 G OSS
Długość
  • 111,5 mm
Typ bagnetu
  • Sony E
Typ ogniskowania
  • Zmiennoogniskowe zoom
Średnica filtra
  • 95 mm
Obiektyw do matryc
  • Pełna klatka
Ustawienie ostrości
  • Autofocus
Liczba listków
  • 11
Mechanizm autofokusa
  • AF/MF
Ogniskowa
  • 600 mm
Pole widzenia
  • 12,4 - 4,1 stopni
Światłosiła
  • f/5,6 - 6,3
Stabilizacja
  • Ze stabilizacją
Opinie Sony FE G OSS 200-600 mm f/5.6-6.3 SEL200600G Kock
Ocena ogólna
4,87 na podstawie 90 opinii
  • p...t
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    • jakość
    • ostrość
    • wewnętrzny zoom
    • jasność
  • Użytkownik Ceneo
    5
  • Użytkownik Ceneo
    3
    Bardzo dobrze wykonany, solidna konstrukcja. Przy maksymalnej ogniskowej (600mm), niestety, często ma trudności z ostrzeniem zarówno na A7III, jak i A7IIIR.