I-Tec Adapter Usb C (C31DP60HZP) Kock
Rozszerz swój pulpit na zewnętrzny monitor lub wyświetlacz ze złączem Display Port poprzez nowe złącze USB-C lub Thunderbolt 3. Adapter obsługuje transfer rozdzielczości 4K Ultra HD do 3840 x 2160 @ 60 Hz pikseli, w tym sygnał audio. Feature Feature Value Długość kabla 0,15 m Złączka 1 USB-C 3.1 …
od 45,99 Najbliżej: 33 km
Liczba ofert: 3
Oferta sklepu
Opis
Rozszerz swój pulpit na zewnętrzny monitor lub wyświetlacz ze złączem Display Port poprzez nowe złącze USB-C lub Thunderbolt 3. Adapter obsługuje transfer rozdzielczości 4K Ultra HD do 3840 x 2160 @ 60 Hz pikseli, w tym sygnał audio. Feature Feature Value Długość kabla 0,15 m Złączka 1 USB-C 3.1 Złączka 2 DisplayPort Złącze 1 Męska Złącze 2 Żeńska Maks. Rozdzielczość 3840 x 2160 px Kolor produktu Czarny Głębia kolorów 32 bit Obsługiwane systemy operacyjne Windows Tak Obsługiwane systemy operacyjne Mac Tak Pozostałe obsługiwane systemy operacyjne Android, Chrom Waga produktu 21 g Szerokość produktu 51 mm Głębokość produktu 25 mm Wysokość produktu 15 mm Ilość na paczkę 1 szt. Szerokość opakowania 120 mm Głębokość opakowania 160 mm Wysokość opakowania 25 mm Rodzaj opakowania Pudełko Waga wraz z opakowaniem 68 g Podręcznik użytkownika Tak