Soft 99 Glaco Glass Compound Roll On 100 ml (04101) Kobyłka

Pozostawia szyby idealnie czyste, przejrzyste i gotowe do silnego wiązania z powłokami z rodziny Glaco Glaco Compound Roll-On to najprostszy sposób na bezpieczne usunięcie nawet najtrwalszych osadów z powierzchni szklanych. Filcowy aplikator w połączeniu ze ścierną formułą produktu pozwoli Ci …

od 49,99 Najbliżej: 17 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

Pozostawia szyby idealnie czyste, przejrzyste i gotowe do silnego wiązania z powłokami z rodziny Glaco Glaco Compound Roll-On to najprostszy sposób na bezpieczne usunięcie nawet najtrwalszych osadów z powierzchni szklanych. Filcowy aplikator w połączeniu ze ścierną formułą produktu pozwoli Ci pozbyć się oasdu drogowego, oleistych zabrudzeń, kamienia i starych powłok hydrofobowych. Profilowany i poręczny aplikator będzie idealny do przygotowania szyby przed aplikacją powłok z serii Glaco! Glaco Glass Compound Roll On dzięki swojej dobrze wyprofilowanej rączce sprawia, że aplikacja jest bardzo prosta i przyjemna, a szeroka końcówka obejmuje dużą powierzchnię, znacząco ułatwiając pracę.

Specyfikacja

Producent
  • Soft99
Pojemność
  • 0,1l
Rodzaj
  • Niewidzialne wycieraczki

Opinie Soft 99 Glaco Glass Compound Roll On 100 ml (04101) Kobyłka

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia
  • m...6
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Produkt godny polecenia 😀