Zdjęcie AGURI R1 Black Runner na relingi - Kobyłka

AGURI R1 Black Runner na relingi Kobyłka

Gratis! BAGAŻNIK DO SAMOCHODÓW Z RELINGAMI ZINTEGROWANYMI ORAZ STANDARDOWYMI Bagażnik RUNNER 1.20 ALU to tradycyjny bagażnik bazowy. Duża praktyczność dzięki odsłoniętej całej długości profilu aluminiowego umożliwiającej montaż wielu akcesoriów jednocześnie. Przeznaczony do montażu na …

Ostatnia znana cena: 461,00 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Opis

Gratis! BAGAŻNIK DO SAMOCHODÓW Z RELINGAMI ZINTEGROWANYMI ORAZ STANDARDOWYMI Bagażnik RUNNER 1.20 ALU to tradycyjny bagażnik bazowy. Duża praktyczność dzięki odsłoniętej całej długości profilu aluminiowego umożliwiającej montaż wielu akcesoriów jednocześnie. Przeznaczony do montażu na zintegrowanych relingach samochodowych jak i tradycyjnych. Cechy produktu: Dopuszczalna ładowność 70KG Wysokość głowicy 9cm Nowoczesny aerodynamiczny wzór profilu aluminiowego Dwie długości profilu aluminiowego, zaprojektowane jako uniwersalne rozwiązanie dla samochodów dostępnych na rynku Dodatkowa regulacja rozstawu na głowicach Zabezpieczenie antykradzieżowe (zamek w obu głowicach) Certyfikat bezpieczeństwa B Dostępny w kolorze Silver Elementy mocujące pokryte elastyczną powłoką zapobiegającą powstawaniu rys Montaż akcesoriów za pomocą obejmy lub wygodnych wsuwek Zapasowy kluczyk Łatwy montaż nie wymagający dodatkowych narzędzi Długość- 120 cm Waga z opakowaniem- 4 kg Gwarancja- 24 miesiące Do bagażnika polecamy uchwyty rowerowe Aguri ACUDA>>KLIKNIJ<< sprawdź atrakcyjne zestawy bagażnik + uchwyty >>KLIKNIJ<< Montaż: Pasuje do:

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • AGURI

Opinie AGURI R1 Black Runner na relingi

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4 na podstawie 2 opinie
  • Użytkownik Ceneo
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Bardzo przydatny do małego pojazdu. Jestem zadowolony z zakupy.
  • strates
    3
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Ogólnie w porządku. Trochę za dużo docinania gum, dość trudno właściwe oszacować ilość do odcięcia.