Wolfcraft Ścisk jednoręczny EHZ PRO 100-300 WF3031000 Knurów
Ścisk stolarski jednoręczny EHZ PRO 915mm rozpierak 2w1 Wolfcraft 3034000 Cechy produktu Mocny ścisk jednoręczny do prac stolarskich i budowy mebli, np. mocowania i zabezpieczania elementów Siła zacisku do 120 kg – zapewnia mocne i trwałe mocowanie Innowacyjny mechanizm pompujący umożliwia …
od 110 Najbliżej: 41 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Ścisk stolarski jednoręczny EHZ PRO 915mm rozpierak 2w1 Wolfcraft 3034000 Cechy produktu Mocny ścisk jednoręczny do prac stolarskich i budowy mebli, np. mocowania i zabezpieczania elementów Siła zacisku do 120 kg – zapewnia mocne i trwałe mocowanie Innowacyjny mechanizm pompujący umożliwia kontrolowane zaciskanie i zwalnianie jedną ręką Wysokiej jakości szyna wykonana z hartowanej/utwardzonej stali Antypoślizgowe, gumowane powierzchnie mocowania chronią przed zarysowaniami Rowek o profilu V w szczękach – do bezpiecznego mocowania elementów okrągłych Korzyści dla użytkownika Obsługa jedną ręką umożliwia szybkie i sprawne mocowanie bez użycia drugiej dłoni Bezpieczna praca z delikatnymi materiałami – brak ryzyka uszkodzeń czy zarysowań Szybkie zwalnianie ścisku dzięki wygodnej dźwigni Specjalna perforowana struktura sprawia, że zacisk sprężynowy jest bardzo trwały i nie odkształca się Jest dostępny w różnych zakresach zacisku i rozpierania Dane techniczne Siła mocowania: 120 kg Długość szczęki: 100 mm Zakres rozpierania: 210 - 1175 mm Zakres zacisku: 915 mm Wymiary produktu: 260 x 1140 x 45 mm Waga: 1,559 kg Materiał: tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym / hartowana stal Zobacz Nasz film z prezentacji produktu https://www.youtube.com/watch?v=PqzH3PhfpfA skopiuj link i wklej w swoją przeglądarkę Dlaczego warto wybrać produkty marki Wolfcraft Wolfcraft to niemiecka renomowana marka narzędzi i akcesoriów do prac warsztatowych oraz budowlanych, ceniona za innowacyjność, jakość wykonania i funkcjonalność swoich produktów. Wybierając markę Wolfcraft, zyskujesz: Wysoką jakość Innowacyjne rozwiązania Ergonomia i komfort Wszechstronność Dostępność i zaufanie Wybór Wolfcraft to inwestycja w solidność, innowacyjność i komfort pracy