GAMET Uchwyt meblowy UU52-0320-L31 czarny mat Knurów
Długość: 332mm Rozstaw: 320mm Wysokość: 30mm Kolor/powierzchnia: czarny mat
od 30,99 Najbliżej: 12 km
Liczba ofert: 11
Oferta sklepu
Opis