Saeco Aulika Focus V2 Katowice

4,33
6 opinii

Saeco automatyczny ekspres do kawy Aulika FocusSaeco Aulika Focus to nowoczesny, w pełni automatyczny ekspres do kawy. Polecamy go zwłaszcza do średnich i małych biur, ale znakomicie sprawdzi się także w lokalach gastronomicznych, w których przygotowuje się dziennie od 30 do 60 kaw.Saeco Aulika …

od 3 599 Najbliżej: 0,8 km

Liczba ofert: 33

Oferta sklepu

Lista Ofert

Opis

Saeco automatyczny ekspres do kawy Aulika Focus

Saeco Aulika Focus to nowoczesny, w pełni automatyczny ekspres do kawy. Polecamy go zwłaszcza do średnich i małych biur, ale znakomicie sprawdzi się także w lokalach gastronomicznych, w których przygotowuje się dziennie od 30 do 60 kaw.

Saeco Aulika Focus to świetny wybór dla tych wszystkich, dla których istotna jest wygoda użytkowania. Jest to bowiem ekspres automatyczny w pełnym tego słowa znaczeniu: aby przygotować kawę mleczną, wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Co więcej, będzie to kawa mleczna najwyższej jakości, a to za sprawą zastosowania nowoczesnej technologii.

Cappuccinatore, w który jest wyposażony ekspres do kawy Saeco Aulika Focus sprawia, że aby cieszyć się pyszną latte czy cappuccino wystarczy nacisnąć jeden przycisk. Cappucinatore zajmie się resztą i sprawi, że mleko będzie miało zawsze idealną konsystencję, teksturę i temperaturę.

Saeco wie, że różni ludzie mają różne upodobania – jedni piją kawę w filiżankach, inni wolą duże kubki. W Saeco Aulika Focus można stosować naczynia o wysokości do 14 centymetrów, wystarczy zdjąć na chwilę wylewkę kawy w ekspresie. Dzięki temu ci, którzy lubią latte macchiato w wysokiej szklance albo kawę w kubku teraz mogą się nią cieszyć bez ograniczeń.

Używanie ekspresu do kawy jeszcze nigdy nie było tak proste, przyjemne i wygodne. W ekspresie Aulika Focus wszystkie czynności zostały sprowadzone do naciśnięcia jednego przycisku. Oczywiście, jest możliwość regulowania stopnia grubości mielenia kawy (8 ustawień) oraz ilości kawy w każdej porcji (6-10 gramów), ale równie dobrze można korzystać jedynie ze standardowo zaprogramowanych przycisków i wybrać espresso, dużą czarną kawę, cappuccino lub kawę latte. Jest także dostępny przycisk „napój specjalny” – po jego naciśnięciu przygotujemy jeden z zaprogramowanych wcześniej napojów, takich jak duża czarna kawa czy americano.

Ekspres do kawy Aulika Focus wszystkie komunikaty wyświetla w języku polskim: poinformuje nas o braku wody, konieczności uzupełnienia ziaren kawy, potrzebie usunięcia fusów lub uruchomienia automatycznego programu odkamieniania.

Aulika Focus to jeden z modeli z rodziny Saeco. Od modeli Aulika Top i Aulika Top RI różni się właściwie tylko wymiarami. Ma mniejszy zbiornik na: wodę (2,2 l), kawę (350 g) oraz fusy (18 krążków kawowych). Sprawdzi się wszędzie tam, gdzie rozmiar będzie miał znaczenie – zajmuje znacznie mniej miejsca niż bardzo duże modele aulika Top. Ma tylko 38 centymetrów wysokości, dzięki czemu łatwo zmieści się pod szafką w przestrzeni kuchennej.

Ekspres do kawy Aulica Focus to bardzo dobrze zaprojektowany, funkcjonalny ekspres. Świetnie sprawdzi się w małych i średnich biurach oraz w lokalach gastronomicznych. Aulika Focus gwarantuje idealną kawę przy zupełnie bezproblemowej obsłudze.

SAECO AULIKA FOCUS

- zbiornik na kawę ziarnistą o pojemności 350 gram
- zbiornik na wodę o pojemności 2,2 l
- zbiornik na fusy o pojemności 18 porcji
- taca ociekowa o pojemności 1 l
- możliwość przygotowywania 2 kaw równocześnie
- system One-Touch cappuccino
- wylewka gorącej wody i pary
- stalowa obudowa
- podwójna pompa oraz podwójny bojler
- opcja wstępnego mielenia
- wbudowany moduł Pinless Wonder Cappuccinatore

- gwarancja 12 miesięcy

Zastosowanie ekspresu Saeco Aulika Focus:
- Ekspres idealny do małych oraz średnich biur (wydajność około 50 kaw dziennie)
- Małe lokale gastronomiczne

Specyfikacja techniczna Saeco Aulika:
Wymiary (w x h x d) 334 x 380 x 452 mm
Waga 15 kg
Kolor grafitowy
Dodatkowa podstawa ze zbiornikiem fusów Nie
Zasilanie 230 V/50 Hz
Pobór mocy 1400 W
Pojemność pojemnika na kawę ziarnistą 350 gr
Pojemność zbiornika na wodę 2,2 l
Pojemność zbiornika na fusy 18 porcji
Graficzny cyfrowy wyświetlacz TAK
System One touch cappuccino / latte macchiato TAK
Certyfikat 60335-2-75 (Profesjonalne zastosowanie) TAK

Specyfikacja

Ciśnienie
 • 15 Bar
Funkcje
 • Spienianie mleka
Kolor
 • Szare
Moc
 • 1850W
Model
 • Aulika Focus
Producent
 • Saeco
Rodzaj ekspresu
 • Automatyczne
Rodzaj kawy
 • Ziarnista
Rodzaje regulacji
 • Moc kawy
Wbudowany młynek
 • Tak

Opinie Saeco Aulika Focus V2 Katowice

Ocena ogólna
4,33 na podstawie 6 opinii
 • k...i
  3,5
  Bardzo ładny, starannie wykonany ekspres. Bardzo duży minus za brak instrukcji w języku polskim!!! Minus ten łagodzi trochę menu ekspresu w języku polskim. Jak dla mnie to za małe pojemniki na wodę i kawę. Minus też za brak przycisku / funkcji szybkiego czyszczenia spieniacza mleka przed i po użyciu. Owszem jest automatyczna propozycja czyszczenia po, ale ona pojawia się dopiero po jakimś czasie od zrobienia cappuccino. Kawę robi dobrą, pół firmy zaczęło pić cappuccino. Żeby opróżnić fusy trzeba wyciągnąć tackę ociekową. Tacka na kawę z uszczelnioną pokrywą więc kawa nie wietrzeje.
  • ładny
  • brak instrukcji pl
  • czyszczenie spieniac
 • m...a
  5
  Automat robi znacznie lepszą kawę od automatów do użytku domowego. Nie jest to smak jak z ekspresów nieautomatycznych, ale coś za coś. Dla leniwych może być uciążliwe czyszczenie podzespołu spieniacza, ale jest to proces łatwy.
  • czyszczenie spieniac
  • ładny
 • b...o
  5
  Towar zgodny z opisem, dotychczas działa bez zastrzeżen
 • b...a
  5
  Bardzo dobry sprzęt. Bardzo dobre spieniacz do mleka
 • m...a
  5
  Na razie wszystko super
  • czyszczenie spieniac