Oral-B Precision Clean 4szt (EB20-4) Katowice

KONCOWKI DO SZCZOTECZKIORAL-B EB20RB CleanMaximiser✅ Ilość sztuk: 4✅ Do szczoteczek: do szczoteczek Oral-B✅ Jednostka: Komplet✅ Kolor: Biały✅ Rodzaj: OryginałCechy i właściwości:✅ Usuwa do 100% więcej płytki bakteryjnej niż manualna szczoteczka do zębów✅ Tylko końcówki do szczoteczek elektrycznych …

od 69,99 Najbliżej: 0,5 km

Liczba ofert: 43

Oferta sklepu

Lista Ofert

Opis

KONCOWKI DO SZCZOTECZKIORAL-B EB20RB CleanMaximiser✅ Ilość sztuk: 4✅ Do szczoteczek: do szczoteczek Oral-B✅ Jednostka: Komplet✅ Kolor: Biały✅ Rodzaj: OryginałCechy i właściwości:✅ Usuwa do 100% więcej płytki bakteryjnej niż manualna szczoteczka do zębów✅ Tylko końcówki do szczoteczek elektrycznych Oral-B dają gwarancję dopasowania do całej gamy rączek Oral-B (z wyjątkiem Oral-B Pulsonic)✅ Technologia Triple Zone zapewnia do 2X głębszy zasięg pomiędzy zębami niż w przypadku manualnej szczoteczki do zębów✅ Wyjątkowa okrągła główka szczoteczki Oral-B czyści ząb po zębie, zapewniając czystsze zęby i zdrowsze dziąsła✅ Marka najczęściej rekomendowana przez dentystów na świecieKONCOWKI DO SZCZOTECZKIORAL-B EB20RB CleanMaximiser✅ Zalecana wymiana po: 3 miesiącach✅ Opakowanie: Pudełko plastikowe✅ Waga: 40 g✅ Producent: Braun Oral-B✅ Model końcówki: Precision Clean EB-20RB✅ Kod: 4210201848233Kształt inspirowany profesjonalnym sprzętem dentystycznym. Model końcówki Oral-B Precision Clean wzorowano na najlepszych narzędziach dentystycznych przeznaczonych do czyszczenia jamy ustnej. Kształt końcówki pozwala włóknom dokładnie objąć każdy ząb i zapewnia indywidualnie dostosowany sposób mycia. Usuwa do 100% więcej płytki nazębnej niż zwykła szczoteczka manualna. Włókna końcówki Precision Clean sięgają głęboko między zęby i obejmują większą powierzchnię, zapewniając znacznie dokładniejsze czyszczenie niż w przypadku użycia zwykłej szczoteczki manualnej. Skuteczność działania jest dodatkowo zwiększona dzięki zastosowanej w szczoteczkach elektrycznych Oral-B technologii czyszczenia 3D, która działa z precyzją niemal 48 000 ruchów na minutę. W porównaniu do 600 ruchów, jakie przeciętnie wykonujemy podczas mycia zębów szczoteczką manualną, zapewnia nawet do 100% większą skuteczność w usuwaniu płytki nazębnej.Włókna Indicator informują, kiedy należywymienić końcówkę na nową.Specjalne włókna stopniowo bledną, co oznacza, że należy wymienić końcówkę szczoteczki, aby uzyskać lepsze efekty mycia zębów (mniej więcej co 3 miesiące).Końcówka Precision Clean jest kompatybilna ze wszystkimi rączkami szczoteczek elektrycznych Oral-B Z wyjątkiem modelu Oral-B Sonic.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Oral-B
Liczba końcówek
 • 4
Przenaczenie
 • Oral-b
Rodzaj
 • Oryginał
Model
 • EB204

Opinie Oral-B Precision Clean 4szt (EB20-4) Katowice

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,78 na podstawie 1210 opinii
 • woel
  4,5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Braun Końcówki Oral B Precision Clean EB-20 sprawdzają się w codziennej pielęgnacji zębów. Dużo lepiej czyszczą zęby niż zwykłe szczoteczki do zębów. Jednak aby w pełni skorzystać z ich możliwości konieczne jest zastosowanie ich z Braun proffessional care.
 • Wojtek
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Oryginalny wyrób dobrej jakości i dobrze spełniający swoje funkcje. To taki podstawowy model końcówki, ale bardzo dobry. Dosyć wysoka cena, ale kupując 4-8 sztuk cena jednostkowa robi się rozsądna tym bardziej, że jedna końcówka wytrzymuje do 3 miesięcy.
 • Magda
  4,5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Bardzo dobra szczoteczka, warta swojej ceny. Znakomicie czyści zęby jak i powierzchnie między nimi. Funkcja siły nacisku jest niezwykle pomocna. Rekomenduję każdemu szczoteczkę jak i sam sklep za znakomitą obsługę i niewiarogodnie szybką dostawę ;)
 • fss
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Jak ktoś używa szczotek niesonicznych to polecam te właśnie końcówki. Proste bez bajerów za to dużo tańsze od tych floss action i tym podobnych cudów na kiju które mają działanie tylko marketingowe.
  • oryginalne
  • trwałe
 • Kasia
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Końcówki do szczoteczek Oral-B spełniają wszystkie moje wymagania - są precyzyjne i trwałe. Niestety, są też dość drogie (w porównaniu do zwykłych szczoteczek). Niemniej polecam!
  • dobrze czyszczą
  • starczają na długo
  • dość drogie