Zdjęcie GoodRam C-Series C100 120GB Dysk SSD 2,5" (SSDPR-C100-120) - Katowice

GoodRam C-Series C100 120GB Dysk SSD 2,5" (SSDPR-C100-120) Katowice

4,87
22 opinie

Dyski SSD GOODRAM serii C100 zbudowane zostały na bazie interfejsu SATA III i kości pamięci MLC. Dyski wyposażone zostały w kontroler PS3108, który w porównaniu z innymi popularnymi rozwiązaniami stosowanymi w dyskach SSD, jeszcze wydajniej obsługuje pliki niepodatne na kompresję, np. filmy w …

Ostatnia znana cena: 298,70 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Podobne produkty nowe i używane

Opis

Dyski SSD GOODRAM serii C100 zbudowane zostały na bazie interfejsu SATA III i kości pamięci MLC. Dyski wyposażone zostały w kontroler PS3108, który w porównaniu z innymi popularnymi rozwiązaniami stosowanymi w dyskach SSD, jeszcze wydajniej obsługuje pliki niepodatne na kompresję, np. filmy w jakości HD. Nowe dyski w ofercie marki GOODRAM pozwalają na osiąganie wysokich realnych parametrów odczytu i zapisu na poziomie 520 MB/s (odczyt) i 470 MB/s (zapis), a zastosowanie aż do 512 MB pamięci DDR3 znacząco wpływa na trwałość i niezawodność dysku. Dyski te znajdą zastosowane w nowoczesnych ultrabookach oraz innych urządzeniach mobilnych.

Szybciej, wygodniej, efektywniej

Zrób krok do przodu! Zwiększ wygodę swojej pracy na komputerze i uczyń ją bardziej efektywną dzięki dyskom GOODRAM SSD C100 wyposażonym w pamięci Flash Toshiba i nowoczesny kontroler Phison S3108.

Wydłużona praca Twojego laptopa na baterii

Zyskaj cenne minuty dodatkowej pracy na baterii, dzięki efektywnemu dyskowi SSD GOODRAM serii C. Jego zużycie prądu jest nawet kilka razy niższe od standardowych dysków talerzowych.

Idealny kompromis pomiędzy ceną i jakością

Dysk GOODRAM serii C został zaprojektowany z myślą zarówno o użytkownikach domowych jak i profesjonalistach, wykorzystujących komputer do pracy wymagającej wysokiej wydajności sprzętu takiej jak obróbka wideo, tworzenie muzyki bądź zaawansowane prace graficzne. Dyski SSD GOODRAM C to doskonałe rozwiązanie także dla graczy oraz użytkowników chcących poprawić wydajność swojego komputera niewielkim nakładem kosztów.

Twój laptop, teraz do zadań specjalnych

Dzięki obudowie 7 mm i dołączonemu adapterowi o grubości 2,5 mm, dyski GOODRAM SSD są kompatybilne zarówno z najnowszymi ultrabookami jak i starszymi komputerami przenośnymi wyposażonymi w zatokę 2,5”. Dzięki temu, że dyski SSD nie posiadają żadnych ruchomych elementów, są zdecydowanie bardziej wytrzymałe na wstrząsy i nieszczęśliwe upadki. Niewielka waga zaś oraz bezszelestna praca dysku SSD GOODRAM pozwoli Ci na komfortową pracę w dowolnym, wybranym przez Ciebie miejscu!

Niezależnie od tego czy używasz Twojego komputera w pracy, realizujesz ważny projekt na uczelni czy po prostu grasz – liczy się każda zaoszczędzona minuta! Nie wahaj się więc i wymień dysk HDD na nowoczesny nośnik SSD który zaoszczędzi Twój cenny czas i pieniądze!

Specyfikacja

Podstawe informacje

Producent
 • Goodram
Model
 • C100
Pojemność
 • 120GB
Format
 • 2,5cala
Rodzaj pamięci
 • MLC
Prędkość odczytu
 • 550MB/s
Prędkość zapisu
 • 530MB/s

Opinie GoodRam C-Series C100 120GB Dysk SSD 2,5" (SSDPR-C100-120)

Ocena ogólna
4,87 na podstawie 22 opinie
 • kurczak80
  5
  Dysk średniej szybkości ale na niezawodnych komórkach MLC nie to co nowsze wynalazki jak CX100.
 • Paweł
  5
  Dysk polskiej firmy. Polecam w 100%. Zmiana z hdd na ssd to nowe życie dla kompa.
 • Marian
  4,5
  jestem bardzo zadowolony, system uruchamia się w 20 sekund polecam
 • Zielony
  5
  Jak na razie wszystko śmiga OK.Jak za te pieniądze to spisuje się dobrze.
 • Marek
  5
  Produkt sprawuje się bardzo dobrze cichy wydajny.