Zdjęcie Apple Macbook Pro Retina (ME665PL/A) - Katowice

Apple Macbook Pro Retina (ME665PL/A) Katowice

Przełomowy wyświetlacz Retina. Architektura oparta w całości na pamięci flash. Najszybsze procesory mobilne. Zadziwiająco smukły i lekki dostępny jako model 13 i 15calowy. Połączenie wszystkich tych cech sprawia, że ten notebook osiągnął niespotykane wcześniej parametry. Wszystko, co na nim …

Ostatnia znana cena: 11121,11 zł Najbliżej: brak

Stan: nowy

Liczba ofert: 0

Opis

Przełomowy wyświetlacz Retina. Architektura oparta w całości na pamięci flash. Najszybsze procesory mobilne. Zadziwiająco smukły i lekki dostępny jako model 13 i 15calowy. Połączenie wszystkich tych cech sprawia, że ten notebook osiągnął niespotykane wcześniej parametry. Wszystko, co na nim stworzysz, będzie równie wyjątkowe.

Wyświetlacz Retina. Nie wytężaj wzroku. I tak znajdziesz szczegóły.
Chcieliśmy, aby ekran wyświetlał obraz tak żywy, jak Twoja wyobraźnia. To ekran, na którym obraz jest wyrazisty, ostry i widoczny w najdrobniejszych szczegółach. 15-calowy MacBook Pro z wyświetlaczem Retina to notebook z wyświetlaczem o najwyższej rozdzielczości kiedykolwiek dostępnej w notebookach. A jego najbliższy konkurent? To superkompaktowy model 13-calowy. To dwa jedyne w swoim rodzaju, wyjątkowe modele. I wyznaczają sobie nawzajem standardy niedostępne dla konkurencji.

Widok wart miliony. Pikseli.
Kiedy ekran oferuje tak ogromną liczbę pikseli ponad cztery miliony w modelu 13-calowym i ponad pięć milionów w modelu 15-calowym rezultaty są powalające. Gęstość pikseli jest tak wysoka, że ludzkie oko nie jest w stanie rozróżnić poszczególnych punktów. Obrazy są jak żywe, a tekst ostry jak brzytwa. Zadziwiająca rozdzielczość 2560x1600 na 13-calowym MacBooku Pro i równie niesamowita rozdzielczość 2880x1800 na 15-calowym MacBooku Pro pozwalają dostrzec jeszcze więcej szczegółów z dokładnością co do piksela.

Lepsze kolory i kontrast. Mniejszy odblask.
Wyświetlacz Retina redukuje odblaski nawet o 75 procent, zachowując przy tym fantastyczną jakość kolorów i ostrość obrazu. W istocie wyświetlacz ten charakteryzuje się współczynnikiem kontrastu o 29 procent wyższym niż standardowy ekran MacBooka Pro. Czerń jest bardziej czarna. Biel jest bielsza. A wszystko, co pomiędzy, olśniewa bogactwem i żywiołowością barw. Dzięki zastosowaniu technologii IPS uzyskano szeroki kąt widoczności 178 stopni. Nie musisz siedzieć na wprost ekranu, by zobaczyć różnicę. A obraz zachwyci Cię pod każdym kątem.

Wyłącznie pamięć masowa flash. Teraz wszystko dzieje się szybciej.
Tworząc wysoce wydajnego notebooka na miarę przyszłości, musieliśmy zacząć od samych podstaw. Dla MacBooka Pro z wyświetlaczem Retina podstawą jest pamięć flash. Notebook z pamięcią flash jest nie tylko bardziej wytrzymały, niezawodny i energooszczędny jest także szybki. Bardzo, bardzo szybki.

Energia na miarę mocy.
Siedem godzin pracy na baterii zawsze robi duże wrażenie. Ale w notebooku o wysokiej wydajności, z ekranem o niezwykłej rozdzielczości, procesorami i grafiką z górnej półki, a w dodatku smukłym i lekkim te 7 godzin robi wrażenie zupełnie niesamowite. Wbudowana bateria wytrzymuje 1000 cykli pełnego ładowania i rozładowania. Może utrzymywać komputer w stanie uśpienia przez 30 dni.

Najszybsze procesory mobilne. 2 rdzenie. 4 rdzenie. Potężna moc.
MacBook Pro z wyświetlaczem Retina wyposażony jest w najnowsze dwu- i czterordzeniowe procesory Intel. To dzięki nim nasz superwydajny notebook ma aż tak potężną moc obliczeniową.

15-calowy MacBook Pro z wyświetlaczem Retina ma moc czynienia rzeczy niezwykłych. Czterordzeniowe procesory Intel Core i7 trzeciej generacji o supernowoczesnej mikroarchitekturze 22 nm zapewniają najwyższą wydajność spośród wszystkich dotychczasowych MacBooków Pro.

Model 15-calowy ma fenomenalny ekran i równie fenomenalny procesor graficzny. Procesor graficzny NVIDIA GeForce GT 650M oparty na architekturze Kepler nowej generacji z 1 GB dedykowanej pamięci wideo zapewnia o 60% większą wydajność grafiki niż jakikolwiek inny układ graficzny stosowany w naszych notebookach.4 Ta wydajność z powodzeniem wystarczy do sterowania pięcioma milionami pikseli na wyświetlaczu Retina oraz dwoma zewnętrznymi monitorami. A wszystko to podczas wykonywania zadań najbardziej obciążających procesor graficzny jak renderowanie wideo w jakości HD i edycja zdjęć w formacie RAW. Wszystkie operacje odbywają się szybko i niewiarygodnie płynnie.

Przyszłość ultraszybkiej transmisji danych. Już dziś do Twojej dyspozycji.
W MacBooku Pro z wyświetlaczem Retina wszystko jest szybkie nawet technologie I/O. Thunderbolt to najszybszy i najbardziej wszechstronny spośród dostępnych podsystemów I/O, a w modelu 13- i 15-calowym dostępne są dwa porty Thunderbolt. Bardzo się przydają, gdy Twój komputer stanowi centrum rozbudowanego stanowiska pracy z zewnętrznymi monitorami, macierzami RAID, urządzeniami do przechwytywania wideo, a nawet urządzeniami peryferyjnymi z interfejsem FireWire (przejściówka jest sprzedawana osobno); a także gdy chcesz podłączyć MacBooka Pro do sieci Gigabit Ethernet (przejściówka jest sprzedawana osobno). Jeśli dodamy do tego dwa porty USB 3, port HDMI i gniazdo kart SDXC, to okaże się, że w kilka minut na bazie MacBooka Pro możesz zbudować całe profesjonalne studio.

Najbardziej zaawansowana technologia bezprzewodowych połączeń.
Oto kompletne, przenośne studio kreatywne. Z akcentem na przenośne. Mając do dyspozycji nowoczesny trzystrumieniowy interfejs Wi-Fi 802.11n oraz Bluetooth 4.0, możesz uwolnić się od kabli, nie tracąc przy tym połączenia ze swoją siecią, urządzeniami peryferyjnymi i z całym światem. A dzięki AirPlay i Apple TV możesz bezprzewodowo odtwarzać wideo, prezentować zdjęcia i słuchać muzyki z MacBooka Pro na swoim telewizorze HD.

Zaawansowana konstrukcja głośników. Twój notebook nigdy nie brzmiał lepiej.
Kto nie słyszał głośników MacBooka Pro, ten ma wiele do nadrobienia. Jak na tak smukły i lekki komputer, dźwięk jest wyjątkowo potężny. Zachwyci Cię szeroki zakres dynamiczny, doskonałe zbalansowanie dźwięku i wyjątkowa selektywność. Tak właśnie brzmią nasze głośniki, dopracowane z dbałością o każdy decybel, który dociera do Twojego ucha.Podwójny mikrofon. Będzie Cię słychać głośno i wyraźnie.

Dwa wbudowane mikrofony to doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz, by Cię usłyszano. Na przykład podczas rozmowy przez FaceTime mikrofony ograniczają hałas dochodzący z otoczenia. A gdy używasz Dyktowania, kierunkowo i adaptacyjnie odbierają Twój głos a nie dźwięki wokół Ciebie.

Wolno dotykać. Ile tylko zechcesz.
W systemie OS X gesty Multi-Touch są jednym z najważniejszych sposobów interakcji z komputerem Mac. Wykonując intuicyjne, naturalne gesty, możesz przełączać się między aplikacjami, przeglądać swoje materiały i optymalnie wykorzystywać miejsce na ekranie. MacBook Pro z wyświetlaczem Retina wyposażony jest w gładzik Multi-Touch o dużej, szklanej powierzchni pełniącej jednocześnie rolę przycisku. Możesz wygodnie wykonywać na nim gesty stukania, szczypania, machania i klikania.

To jasne, że tak się lepiej pracuje.
Smukły i lekki MacBook Pro został stworzony po to, by zabierać go wszędzie także do miejsc, gdzie oświetlenie nie jest optymalne. Wbudowany czujnik wykrywa zmiany w oświetleniu zewnętrznym i odpowiednio reguluje jasność podświetlenia klawiatury i wyświetlacza. Nawet gdy zgasną światła, Ty będziesz miał jasność.

Twoje materiały. Na wszystkich Twoich urządzeniach.
iCloud przechowuje zawartość wszystkich Twoich urządzeń Apple i zapewnia dostęp do Twojej muzyki, zdjęć, kalendarzy, kontaktów, dokumentów i wszystkiego, czego potrzebujesz - z urządzenia, na którym pracujesz w danej chwili.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Producent
 • Apple
Rodzina procesora
 • Intel Core i7
Częstotliwość procesora
 • 2700MHz
Przekątna ekranu
 • 15,4 cala
Rozdzielczość ekranu
 • 2880x1800
Ekran dotykowy
 • Nie posiada
Pamięć RAM
 • 16GB
Rodzaj dysku
 • SSD
Pojemność dysku twardego
 • 512GB
Producent karty graficznej
 • nVidia
Model karty graficznej
 • GeForce GT 650M
Napęd optyczny
 • Nie posiada
Kolor
 • Szare