Szukasz

Gry PC Kalisz

i okolice
Gry PC
Gry PC
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Farming Simulator 19 (Gra PC)

5
Farming Simulator 19 (Gra PC)
Gra na pierwszy i kolejny rzut oka prezentuje się świetnie. Nowe funkcje oraz niezliczona ilość maszyn sprawia ogromną radość z rozgrywki - a co najważniejsze - dalej jest podatna na wszelkie modyfikacje!

Assassin’s Creed: Odyssey (Gra PC)

5
Assassin’s Creed: Odyssey (Gra PC)
Bardzo dobra gra jako kolejny świetnie zrobiony assasins z tej serii.Mi sie podoba ale za taką cene to jest przepłacenie ale i tak warto kupić.Całkiem udany klimat i inne detale gry na wysokim poziomie.Polecam specjalnie również dla fanów.

The Sims 4 (Gra PC)

5
The Sims 4 (Gra PC)
Gra jak gra, dziecko zachwycone. Onet pisze: Seria The Sims pozostanie fenomenem, dopóki nie pojawi się jakiś bardziej realistyczny symulator życia, na razie więc praktycznie nie ma konkurencji..."
Gry komputerowe przebyły bardzo długą drogę od wyjątkowo niszowego hobby dostępnego tylko dla garstki hobbystów. Przez ostatnie 20 lat gry wideo wyszły z przysłowiowego garażu i stały się częścią szeroko pojmowanej kultury popularnej, zajmując sobie należne miejsce obok książek, filmów, a także muzyki. Obecnie rynek elektronicznej rozrywki liczony jest w milionach dolarów i mówi się o tym, że może już śmiało konkurować chociażby z kinematografią. Wyniki finansowe branży gier mają jednak dla entuzjastów tego medium znaczenie marginalne. Oni marzą, aby co roku otrzymywać najwyższej jakości gry, przed którymi będą mogli spędzić setki godzin świetnie się bawiąc. Gry komputerowe dostarczają ogromne pokłady rozrywki nie tylko młodym ludziom, ale także dorosłym i całym rodzinom. Bogactwo oferty gier komputerowych sprawia, że doskonale może bawić się przy nich każdy. Absolutnie każdy fan pop-kulturowej rozrywki znajdzie wśród gier PC coś dla siebie. Są one podzielone na kilka gatunków, które idealnie dostosują się do każdego. Nie brakuje zatem gier RPG, gdzie każdy śmiałek może przeżyć niezapomnianą przygodę w świecie fantasy. Miłośnicy militariów mogą natomiast pojawić się na wirtualnym polu bitwy za sprawą gier FPS. Nie brakuje także symulatorów rajdowych dla fanów czterech kółek czy amatorów prędkości. Nie brakuje także gier dla zapalonych strategów. Dzięki odpowiednio wyważonym grom strategicznym również oni będą mogli realizować swoje pasje na ekranie komputera. Co więcej, wśród gier PC nie brakuje także tytułów przeznaczonych dla najmłodszych. Rodzice bez problemu znajdą więc także gry, które będą nie tylko bawić, ale i uczyć. Zdecydowanie warto połączyć przyjemne z pożytecznym. A do której grupy ty się zaliczasz? Przy zakupie nowej gry komputerowej warto zwrócić uwagę na wymagania sprzętowe danego tytułu. Po ich sprawdzeniu będziemy mieć pewność, że zakupiona gra będzie prawidłowo działać na naszym komputerze stacjonarnym lub notebooku. Jest to kluczowe z punktu widzenia płynnej rozgrywki. Warto mieć także na uwadze czy mamy stałe połączenie z Internetem, bowiem wiele gier wymaga właśnie aktywacji przez sieć. Dodatkowo dzięki temu będziemy mogli zmierzyć się z innymi osobami w trybie multiplayer. Wirtualna rozgrywka zmienia się wtedy nie do poznania! Jeśli spełniamy te proste warunki, każda gra komputerowa będzie dla nas doskonałą wirtualną przygodą. Wystarczy tylko po nią sięgnąć i dać się porwać niczym nieskrępowanej rozrywce.