Przetwornica Newell Czysty Sinus 24V 230V 4000W Józefów nad Wisłą

Przetwornica Newell czysty sinus 24V 230V 4000W Zapewnienie niezawodnego źródła zasilania w miejscach, gdzie dostęp do standardowego prądu jest ograniczony, już nie stanowi problemu dzięki tej przetwornicy. To zaawansowane urządzenie technologiczne, które umożliwia korzystanie z elektrycznych …

od 819,99 Najbliżej: 16 km

Liczba ofert: 6

Oferta sklepu

Opis

Przetwornica Newell czysty sinus 24V 230V 4000W Zapewnienie niezawodnego źródła zasilania w miejscach, gdzie dostęp do standardowego prądu jest ograniczony, już nie stanowi problemu dzięki tej przetwornicy. To zaawansowane urządzenie technologiczne, które umożliwia korzystanie z elektrycznych urządzeń wymagających napięcia przemiennego 230V, stając się niezastąpionym towarzyszem podróży dla posiadaczy kamperów i kierowców ciężarówek. Kluczowe parametry Moc: 2000W, z możliwością osiągnięcia mocy szczytowej do 4000W Napięcie wejściowe: 24V, co umożliwia bezproblemowe użytkowanie z akumulatorów Napięcie wyjściowe: Maksymalnie do 235V Efektywność i sprawność: 94%, co zapewnia minimalne straty energii Typ przetwornicy: Czysty Sinus, gwarantujący wysoką jakość prądu wyjściowego Rodzaj gniazda wyjściowego obejmuje 1 x USB oraz 2 x AC, co pozwala na jednoczesne zasilenie wielu urządzeń. Przetwornica została wyposażona w zaawansowane zabezpieczenia, w tym przed przepięciem, zwarciem, przegrzaniem i przeładowaniem, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania. Ponadto, dzięki inteligentnemu systemowi chłodzenia, urządzenie może pracować przez dłuższy czas bez ryzyka przegrzania. Funkcje dodatkowe Przetwornica Newell wyróżnia się nie tylko zaawansowanymi parametrami technicznymi, ale również dodatkowymi funkcjami, które ułatwiają jej użytkowanie: Podświetlany ekran, ułatwiający odczytanie parametrów pracy w każdych warunkach Kompaktowa, wytrzymała obudowa, zapewniająca trwałość i łatwość transportu Kable do akumulatora z końcówkami oczkowymi w zestawie, umożliwiające szybkie i bezproblemowe podłączenie Z Przetwornicą Newell Czysty Sinus korzystanie z ulubionych urządzeń elektrycznych staje się możliwe niemal wszędzie. Bezpieczeństwo, efektywność i łatwość użytkowania to cechy, które czynią to urządzenie niezastąpionym elementem wyposażenia każdego podróżnika.

Specyfikacja

Producent
 • Newell
Napięcie wyjściowe
 • 24V
Sprawność
 • 94%
Moc
 • 2000W
Model
 • N-CS-24 V/230V, 2000 W

Opinie Przetwornica Newell Czysty Sinus 24V 230V 4000W Józefów nad Wisłą

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 1 opinia
 • e...n
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Rewelacja
  • jakość
  • łatwość obsługi
  • moc