Landmann Rookie 4.1 Cook 13714 Józefów nad Wisłą

Landmann Rookie 4.1 Cook 13714 Wprowadzenie do świata grillowania w nowoczesnym stylu zaczyna się od wyboru odpowiedniego sprzętu, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale i estetyczny. Model Landmann Rookie 4.1 Cook 13714 to idealny kandydat na towarzysza letnich wieczorów i rodzinnych spotkań …

od 1 229 Najbliżej: 34 km

Liczba ofert: 3

Oferta sklepu

Opis

Landmann Rookie 4.1 Cook 13714 Wprowadzenie do świata grillowania w nowoczesnym stylu zaczyna się od wyboru odpowiedniego sprzętu, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale i estetyczny. Model Landmann Rookie 4.1 Cook 13714 to idealny kandydat na towarzysza letnich wieczorów i rodzinnych spotkań przy smacznych potrawach. Cechy konstrukcyjne i praktyczne użytkowanie Wózek grillowy z elegancką czarną obudową z pewnością stanie się centralnym punktem ogrodu. Wyposażony w trzy palniki ze stali nierdzewnej, każdy o mocy 3 kW, zapewnia równomierną i szybką obróbkę termiczną. Dodatkową zaletą jest boczna strefa do gotowania, wpuszczany palnik o tej samej mocy, idealny do przygotowywania sosów czy dodatków bez konieczności odrywania uwagi od głównego rusztu. Perfekcja w szczegółach Jakość przyrządzanych potraw gwarantuje żeliwny, emaliowany ruszt grillowy, który jest nie tylko trwały, ale także łatwy w czyszczeniu. Powierzchnia grillowania o wymiarach około 60 x 40,5 cm pozwala na obsługę gastronomiczną nawet dla grupy 10 osób. Z kolei chromowany ruszt do podgrzewania znakomicie sprawdza się przy utrzymywaniu potraw w odpowiedniej temperaturze. Zaawansowane funkcje dla wygody użytkowania Zintegrowana dwuścienna pokrywa z termometrem ułatwia zarządzanie temperaturą oraz skraca czas potrzebny na uzyskanie pożądanej ciepłoty wewnątrz komory grillowej. System zapłonu piezoelektrycznego, umieszczony w pokrętłach, to komfortowe i bezpieczne rozpalanie bez użycia zewnętrznych źródeł ognia. Mobilność i przechowywanie Podstawę mobilnego grilla stanowi konstrukcja na czterech kołach, z czego dwie rolki są skrętne i posiadają hamulec, co ułatwia stabilne pozycjonowanie urządzenia. Zamykana szafka dolna oferuje miejsce na butlę gazową oraz zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania akcesoriów grillowych. Kluczowe parametry techniczne Tutaj wymienione są główne atrybuty modelu Landmann Rookie 4.1 Cook 13714: moc palników: 3 x 3 kW + boczny palnik: 1 x 3 kW, liczba palników: cztery, w tym jeden boczny, powierzchnia grillowania: około 60 x 40,5 cm, materiał wykonania: stal nierdzewna oraz żeliwo emaliowane, system zapłonu: piezoelektryczny, termometr: wbudowany w pokrywie, regulacja temperatury: płynna, za pomocą pokręteł. Podsumowanie Grill gazowy Landmann Rookie 4.1 Cook 13714 to niezawodny wybór dla wszystkich miłośników grilla ceniących komfort użytkowania i jakość przygotowanych dań. Niezależnie od tego, czy planujesz intymną kolację we dwoje, czy większe przyjęcie w ogrodzie – to urządzenie spełni oczekiwania najbardziej wymagających gospodarzy. Opis stworzony przy pomocy sztucznej inteligencji, może być nieprecyzyjny. Zalecamy zweryfikowanie informacji w innych źródłach przed podjęciem decyzji zakupowej.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
 • Landmann
Model
 • 13714

Opinie Landmann Rookie 4.1 Cook 13714 Józefów nad Wisłą

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
5 na podstawie 3 opinie
 • d...m
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Produkt pierwsza klasa.
 • d...8
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Sprawny, i stabilny.
 • m...2
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Godny polecenia