Zdjęcie Alexander Literki Z Magnesem W Wiaderku - Jelenia Góra

Alexander Literki Z Magnesem W Wiaderku Jelenia Góra

4,45
20 opinii

Alexander jest polską rodzinną firmą obecną na rynku od wielu lat. Firma niemal wszystkie komponenty do swoich gier produkuje sama w krajowym zakładzie. Do produkcji używane są tylko materiały najwyższej jakości, które są jednocześnie bezpieczne nawet dla najmłodszych użytkowników. Alexander …

Ostatnia znana cena: 10,66 zł Najbliżej: brak

Liczba ofert: 0

Opis

Alexander jest polską rodzinną firmą obecną na rynku od wielu lat. Firma niemal wszystkie komponenty do swoich gier produkuje sama w krajowym zakładzie. Do produkcji używane są tylko materiały najwyższej jakości, które są jednocześnie bezpieczne nawet dla najmłodszych użytkowników. Alexander posiada w swojej bogatej ofercie zabawki, gry edukacyjne, umysłowe, losowe i sprawnościowe, a także puzzle, wiatraki i karty. W świecie, w którym wirtualne technologie coraz mocniej wkraczają w życie codzienne, produkty firmy Alexander oferują tradycyjną rozrywkę, nastawioną na bezpośredni kontakt z drugim człowiekiem.

58 kolorowych literek z magnesami, które możesz przyczepiać na lodówkę czy tablicę magnetyczną. Twórz słowne kombinacje, dziel literki na kolory, baw się!

Specyfikacja

Producent
  • Alexander
Przeznaczenie
  • Dla dziewczynek

Opinie Alexander Literki Z Magnesem W Wiaderku

Ocena ogólna
4,45 na podstawie 20 opinii