TP-Link TL-WA1201 Jedwabne
4,33
9 opinii
TP-LINK Punkt dostępu WA1201 AC1200 PoE Bezprzewodowy punkt dostępowy AC1200 Dwa pasma Wi-Fi w standardzie AC1200 – 867 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Dowolna lokalizacja – obsługa pasywnego PoE pozwala na jednoczesną transmisję danych i dostarczanie zasilania. Wiele trybów pracy …
od 209 Najbliżej: 20 km
Liczba ofert: 9
Oferta sklepu
Opis
TP-LINK Punkt dostępu WA1201 AC1200 PoE Bezprzewodowy punkt dostępowy AC1200 Dwa pasma Wi-Fi w standardzie AC1200 – 867 Mb/s w paśmie 5 GHz i 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz. Dowolna lokalizacja – obsługa pasywnego PoE pozwala na jednoczesną transmisję danych i dostarczanie zasilania. Wiele trybów pracy – tryby Punkt dostępowy, Wzmacniacz sygnału, Multi-SSID i Klient zapewniają kompleksową obsługę sieci. Technologia MU-MIMO – jednoczesna transmisja danych do wielu urządzeń zapewnia dwukrotnie wyższą wydajność działania. Zwiększony zasięg – cztery zintegrowane anteny z technologią Beamforming wzmacniają i ukierunkowują sygnały Wi-Fi. Strona uwierzytelniająca – specjalna platforma uwierzytelniająca dostęp użytkowników zapewnia większe bezpieczeństwo sieci. Błyskawiczna, dwupasmowa sieć Wi-Fi AC1200 Wyposaż swoją domową lub biurową sieć w zaawansowany Punkt dostępowy 802.11ac Wave 2, oferujący dwupasmowe Wi-Fi w standardzie AC1200 — 3-krotnie wydajniejszym od standardu N. Technologia MU-MIMO umożliwia urządzeniu jednoczesną komunikację z wieloma urządzeniami bez przeciążeń i opóźnień. Wszystkie urządzenia otrzymają dane szybciej, a sieć Wi-Fi będzie mogła być wykorzystana bardziej efektywnie! Gigabitowa łączność przewodowa Gigabitowy port Ethernet umożliwia połączenie punktu dostępowego z bramą sieciową dostawcy internetu i zapewnienie stabilnych połączeń Twoim urządzeniom. W przypadku użycia trybu Wzmacniacza sygnału lub Klienta, ten port można wykorzystać w celu uzyskania ultraszybkiego połączenia dla urządzeń przewodowych, takich jak Komputery, Odbiorniki IPTV, Konsole do gier i wiele więcej. Wdrożenie w dowolnym miejscu za pomocą jednego kabla PoE (Power over Ethernet) umożliwia jednoczesne dostarczenie energii elektrycznej i połączenia sieciowego za pomocą jednego kabla Ethernet, czyniąc wdrożenie urządzenia prostym i praktycznym. TL-WA1201 bez trudu zamontujesz na dowolnej ścianie lub biurku, a elegancki wygląd sprawi, że idealnie wkomponuje się jako dekoracja wnętrza. Duży zasięg Wi-Fi Cztery zewnętrzne anteny wspomagane technologią Beamforming kierują sygnał Wi-Fi w kierunku Twoich urządzeń, aby zwiększyć zasięg niezawodnej sieci bezprzewodowej do każdego rogu Twojego domu, nawet na dużej odległości. SPECYFIKACJA CECHY SPRZĘTOWE Porty: 1 port 10/100/1000 Mb/s Ethernet (wsparcie pasywnego PoE) Przyciski: Power On/Off, WPS, Reset Zasilanie: 12 V/1,5 A Standardy bezprzewodowe: IEEE802.11b/g/n 2,4 GHz, IEEE 802.11ac/n/a 5 GHz Wymiary (S x G x W): 225 ×145,5 × 37 mm (8,9 × 5,7 × 1,5 cali) Typ anteny: 4 zintegrowane anteny o wysokiej wydajności WŁAŚCIWOŚCI TRANSMISJI BEZPRZEWODOWEJ Częstotliwość pracy: 2,4 GHz i 5 GHz Prędkość transmisji: 867 Mb/s w paśmie 5 GHz, 300 Mb/s w paśmie 2,4 GHz Czułość odbiornika: 5 GHz: 11a 6 Mb/s: -95 dBm, 11a 54 Mbps: -81 dBm; 11ac VHT20(MCS0): -94 dBm, 11ac VHT20(MCS8): -71 dBm; 11n HT40(MCS0): -91 dBm, 11n HT40(MCS7): -71 dBm; 11ac VHT80(MCS0): -88 dBm, 11ac VHT80(MCS9): -63 dBm; 2,4 GHz: 11g 54Mb/s: -78 dBm; 11n HT20(MCS0): -92 dBm, 11n HT20(MCS7): -74 dBm; 11n HT40(MCS0): -88 dBm, 11n HT40(MCS7): -72 dBm EIRP: CE: <20 dBm (2,4 GHz), <23 dBm (5,15 GHz~5,25 GHz); FCC: <30 dBm (2,4 GHz & 5 GHz) Tryby pracy bezprzewodowej: Access Point, Range Extender, Client, Multi-SSID Funkcje transmisji bezprzewodowej: Włączanie/wyłączanie transmisji bezprzewodowej, most WDS, WMM, statystyki sieci bezprzewodowej, bezprzewodowe przesyłanie ruchu multicast, serwer DHCP, kontrola dostępu Bezpieczeństwo transmisji bezprzewodowej: Szyfrowanie 64/128-bitowe WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2 DHCP: Serwer, lista klientów DHCP Funkcja Quality of Service: WMM Funkcje zaawansowane: Strona uwierzytelniająca INNE Certyfikaty: CE, FCC, RoHS Zawartość opakowania: Bezprzewodowy punkt dostępowy TL-WA1201, Zasilacz, Kabel Ethernet RJ-45, Injector PoE, Instrukcja szybkiej instalacji Wymagania systemowe: Microsoft Windows 98SE/NT/2000/XP/Vista/7/8/8.1/10, MAC OS, NetWare, UNIX lub Linux, Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 lub inna przeglądarka z obsługą Java Środowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉); Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉); Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca; Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Tp-Link
Model
  • TL-WA1201
Tryb pracy
  • Router
Częstotliwość pracy
  • 2,4 GHz
Szyfrowanie
  • WPA
Liczba anten
  • 2 szt.
Cechy dodatkowe
  • Obsługa PoE
Zasilanie
  • PoE
Zarządzanie i konfiguracja
  • Aplikacja na smartfonie
Wysokość
  • 70 mm
Szerokość
  • 400 mm
Głębokość
  • 255 mm