VENTURE INDUSTRIES TD-160/100 N SILENT Jaworzyna Śląska
TD 160/100 SILENT - Cichy wentylator kanałowy S&P Wentylator kanałowy przeznaczony do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zapylenia, przystosowany do montażu w pozycji pionowej lub poziomej w kanałach wentylacyjnych o średnicy 100 mm. Wentylator dwubiegowy, wydajność: 160 m3/h oraz 130 …
od 378 Najbliżej: 40 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
TD 160/100 SILENT - Cichy wentylator kanałowy S&P Wentylator kanałowy przeznaczony do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zapylenia, przystosowany do montażu w pozycji pionowej lub poziomej w kanałach wentylacyjnych o średnicy 100 mm. Wentylator dwubiegowy, wydajność: 160 m3/h oraz 130 m3/h. Zastosowanie Osiągane wysokie ciśnienia i wydajności pozwalają na zastosowanie tych wentylatorów we wszelkiego rodzaju instalacjach wentylacji ogólnej. Zwarta obudowa sprawia, że wentylatory tego typu posiadają wszystkie zalety wentylatorów osiowych przewyższając je przy tym osiąganymi parametrami. Pozwala to na pokonywanie dużych oporów instalacji powstających w kanałach o małych średnicach oraz bezproblemową współprace z filtrami i nagrzewnicami kanałowymi. Przykładowe zastosowanie: wentylacja wywiewna i nawiewna mieszkań, biur, sklepów, lokali gastronomicznych, współpraca z domowymi okapami kuchennymi wyposażonymi w filtry przeciw tłuszczowe, etc. Konstrukcja Wentylator kanałowy przeznaczony do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zapylenia, przystosowany do montażu w pozycji pionowej lub poziomej w kanałach wentylacyjnych o średnicach od 100 do 400 mm. Unikalna konstrukcja pozwala na osiągnięcie wysokich ciśnień i wydajności przy minimalnym poziomie hałasu. Oryginalna konstrukcja umożliwia konserwacje bez konieczności demontażu kanałów wentylacyjnych. Gama wentylatorów TD obejmuje: jednostopniowe modele TD dostępne w standardowych średnicach wentylacyjnych od 100 do 400 mm jednostopniowe modele TD-T z regulowanym opóźnieniem czasowym (1-30 min), dostępne w standardowych średnicach od 100 do 200 mm. Silnik elektryczny Wentylatory TD wyposażone są w jednofazowe 220-240V, 50Hz indukcyjne silniki klatkowe (modele 160, 250, 350), jednofazowe 220-240V, 50Hz silniki z zewnętrznym wirnikiem (modele 500, 800, 1000, 1300, 2000, 4000, 6000) zgodnie ze standardami UNE 20-113 i IEC 34-1, oraz silniki trójfazowe 400V, 50Hz (modele 4000 TRIF, 6000 TRIF). Silniki modeli 160-2000 wykonane są w stopniu ochrony IP 44 oraz klasie izolacji uzwojenia B, modeli 4000 i 6000 wykonane są w stopniu ochrony IP 54 oraz klasie izolacji uzwojenia F. Silniki wyposażone są w łożyska kulkowe. Wszystkie silniki jednofazowe(oprócz wersji TD-T) przystosowane są do napięciowej regulacji prędkości obrotowej. Silniki trójfazowe przystosowane są do regulacji falownikiem. Wentylatory o wielkościach od 160 do 2000 (oprócz wersji TD-T) wyposażone są standardowo w dwubiegowe silniki przystosowane do pracy w dwóch prędkościach obrotowych. Wszystkie silniki posiadają termiczne zabezpieczenie uzwojenia przed przeciążeniem - topikowe w modelach 160, 250 i 350 i bezpiecznik automatyczny w pozostałych modelach. GWARANCJA 2 lata Wentylator kanałowy przeznaczony do wentylacji pomieszczeń o niskim stopniu zapylenia, przystosowany do montażu w pozycji pionowej lub poziomej w kanałach wentylacyjnych o średnicy 100 mm. Wentylator dwubiegowy, wydajność: 160 m3/h oraz 130 m3/h
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • VENTURE INDUSTRIES
Rodzaj
  • Kanałowe
Średnica
  • 100 mm
Średnica wylotu
  • 100 mm
Napięcie
  • 230 V