Kospel Ekd M3 12162024P Jaworzyna Śląska
4,39
9 opinii
od 10 242,99 Najbliżej: 42 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Elektryczny kocioł dwufunkcyjny EKD.M3-12/16/20/24 CHARAKTERYSTYKA PRODUKTU Cała kotłownia zintegrowana w jednej obudowie zawiera kocioł c.o. ze sterowaniem pogodowym, zasobnik ciepłej wody o poj. 130 l, przeponowe naczynia wzbiorcze c.o. i c.w.u. o pojemności 12 litrów, pompę obiegową oraz pozostałą niezbędną armaturę Sterownik pogodowy z funkcją automatycznej reakcji na zmiany temperatury zewnętrznej zapewnia najbardziej energooszczędną eksploatację kotła Możliwość regulacji temperatury wody w zasobniku c.w.u. oraz załączanie pompy cyrkulacyjnej zgodnie z ustawionymi programami dobowymi i tygodniowymi Zajmuje niedużo miejsca, jest estetyczny i łatwy w montażu Możliwość zaprogramowania temperatury w pomieszczeniach w cyklu dobowym i tygodniowym Niskie koszty ogrzewania dzięki akumulacji ciepła podczas tanich taryf energetycznych - współpraca z buforem c.o. przy zastosowaniu odpowiednich modułów (patrz wyposażenie dodatkowe) DANE TECHNICZNE KOTŁA Ciśnienie dopuszczone: 0,3 MPa Ciśnienie minimalne: 0,05 MPa Wyłącznik termiczny: t. wył. 90-99°C Temperatura wylotowa: 20 ÷ 85°C Przeponowe naczynie wzbiorcze - pojemność: 12 l Przeponowe naczynie wzbiorcze - ciśnienie wstępne: 150 kPa Nadmiarowy zawór różnicy ciśnienia: nastawa: 10÷50 kPa Zawór bezpieczeństwa: ciśnienie otwarcia: 0,3 MPa Króćce przyłączeniowe kotła: G 3/4" (gwint wew.) Maksymalny przekrój przewodu zasilającego: 5 x 16 mm2 Moc znamionowa: 12/16/20/24 kW Zasilanie: 400 V 3N~ Nominalny pobór prądu: 3 x 17,4 A / 3 x 23,1 A / 3 x 28,8 A / 3 x 34,6 A Minimalny przekrój przewodu zasilającego: 5 x 2,5 mm2 / 5 x 4 mm2 / 5 x 4 mm2 / 5 x 6 mm2 Maksymalna dopuszczalna impedancja sieci zasilającej: - / - / 0,27 Ω / 0,13 Ω Czas nagrzewania wymiennika c.w.u. 15°C - 55°C: 36 min / 29 min / 24 min / 18 min Waga bez opakowania: 115 kg Waga w opakowaniu: 152 kg Waga po napełnieniu: 255 kg Wymiary (W x S x G) bez opakowania: 1745 x 580 x 630 mm Wymiary (W x S x G) w opakowaniu: 1950 x 655 x 715 mm DANE TECHNICZNE WYMIENNIKA C.W.U. Powierzchnia grzewcza wężownicy: 1 m2 Moc grzewcza wężownicy temp. 85/65, przepływ 1,2 m3 /h: 23 kW Pojemność magazynowa: 130 l Ciśnienie znamionowe: 0,6 MPa Zawór bezpieczeństwa: 6 bar Przeponowe naczynie wzbiorcze - pojemność: 12 l Przeponowe naczynie wzbiorcze - ciśnienie wstępne: 400 kPa Przyłącze hydrauliczne: G 3/4" (gwint wew.) Anoda magnezowa 3/4": 660 mm
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Kospel
Rodzaj
  • Dwufunkcyjne
Rodzaj paliwa
  • Energia elektryczna
Klasa kotła
  • 5
Informacje dodatkowe
  • Dopuszczalna praca w układzie zamkniętym
Typ
  • Stojące
Źródło energii
  • Elektryczne
Moc
  • 24 kW
Materiał
  • Stalowe
Klasa energetyczna
  • D
Szerokość
  • 580 mm