WD My Book Duo 3.5'' 16TB USB 3.0 (WDBFBE0160JBKEESN) Jastarnia
1 opinia
Western Digital My Book Duo macierz dyskowa 16 TB Komputer stacjonarny Czarny Western Digital My Book Duo. Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci: 16 TB, Rodzaje zainstalowanych dysków: HDD, Rozmiary napędów pamięci masowej: 3.5". Obudowa: Komputer stacjonarny. Klasa urządzenia: Home i Home …
od 3 146,99 Najbliżej: 21 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Western Digital My Book Duo macierz dyskowa 16 TB Komputer stacjonarny Czarny Western Digital My Book Duo. Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci: 16 TB, Rodzaje zainstalowanych dysków: HDD, Rozmiary napędów pamięci masowej: 3.5". Obudowa: Komputer stacjonarny. Klasa urządzenia: Home i Home Office. Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: 2, Obsługiwane rodzaje dysków: HDD. Szerokość produktu: 100 mm, Głębokość produktu: 160 mm, Wysokość produktu: 180 mm, Waga produktu: 2,36 kg. Kolor produktu: Czarny Najważniejsze parametry techniczne Nośnik danych - Rozmiary napędów pamięci masowej: 3.5" Nośnik danych - Maksymalna obsługiwana pojemność: 20 TB Nośnik danych - Całkowita pojemność zainstalowanej pamięci: 16 TB Nośnik danych - Poziomy raid: 0,1 Nośnik danych - Zainstalowane urządzenie pamięci masowej: Tak Nośnik danych - Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: 2 Nośnik danych - Rodzaje zainstalowanych dysków: HDD Nośnik danych - Obsługiwane rodzaje dysków: HDD Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A: 2 Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C: 1 Porty i interfejsy - Połączenie USB: Tak Konstrukcja - Obudowa: Komputer stacjonarny Wydajność - Klasa urządzenia: Home i Home Office Wydajność - Liczba zainstalowanych dysków: 2 Oprogramowanie - Obsługiwane systemy operacyjne Windows: Tak Oprogramowanie - Obsługiwane systemy operacyjne Mac: Tak Cechy - Kolor produktu: Czarny Zawartość opakowania - Przewody: USB Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 100 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 160 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 180 mm Waga i rozmiary - Waga produktu: 2,36 kg Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 5 - 35 °C Warunki pracy - Zakres temperatur (przechowywanie): -20 - 60 °C Klasyfikacja - Kod producenta: WDBFBE0160JBK-EESN Klasyfikacja - EAN: 0718037856902