Sbs Slim GaN 30W 2XUSB Czarny (TETRGANUSBTC30SLIM) Jastarnia
Szybkie ładowanie dzięki USB-C Power DeliveryPort USB-C Power Delivery o mocy 30 W umożliwia szybkie ładowanie smartfonów, tabletów i kompatybilnych urządzeń. Dzięki stałemu i bezpiecznemu zasilaniu urządzenie będzie optymalnie naładowane w każdej sytuacji, zarówno w domu, jak i w biurze.Szybkie …
od 49,99 Najbliżej: 18 km
Liczba ofert: 21
Oferta sklepu
Opis
Szybkie ładowanie dzięki USB-C Power DeliveryPort USB-C Power Delivery o mocy 30 W umożliwia szybkie ładowanie smartfonów, tabletów i kompatybilnych urządzeń. Dzięki stałemu i bezpiecznemu zasilaniu urządzenie będzie optymalnie naładowane w każdej sytuacji, zarówno w domu, jak i w biurze.Szybkie ładowanie USB-A dla maksymalnej wszechstronnościOprócz PD ładowarka posiada zintegrowany port USB-A Adaptive Fast Charge o mocy do 18 W, idealny do iPhone'ów, urządzeń z systemem Android, słuchawek bezprzewodowych i powerbanków. W trybie łączonej mocy wyjściowej zapewnia zawsze do 30 W mocy całkowitej.Smukła konstrukcja: tylko 38 mm szerokościDzięki kompaktowej konstrukcji o wymiarach 40 x 16 mm ładowarka idealnie nadaje się do podróży oraz do ciasnych lub trudno dostępnych gniazdek. Można ją łatwo nosić w kieszeni lub plecaku, nie zajmując dużo miejsca.