LC-POWER OBUDOWA 2,5S'' (LC-25U3-BECRUX) Jastarnia
LC-Power LC-25U3-Becrux Czarny 2.5" LC-Power LC-25U3-Becrux. Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: 1, Rozmiary napędów pamięci masowej: 2.5", Wspierane interfejsy dysków twardych: SATA, druga generacja szeregowej magistrali komputerowej (serial ATA II), Serial ATA III. Szybkość przesyłania …
od 92,99 Najbliżej: 21 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
LC-Power LC-25U3-Becrux Czarny 2.5" LC-Power LC-25U3-Becrux. Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: 1, Rozmiary napędów pamięci masowej: 2.5", Wspierane interfejsy dysków twardych: SATA, druga generacja szeregowej magistrali komputerowej (serial ATA II), Serial ATA III. Szybkość przesyłania danych: 5 Gbit/s. Kolor produktu: Czarny Najważniejsze parametry techniczne Pamięć - Szybkość przesyłania danych: 5 Gbit/s Nośnik danych - Rozmiary napędów pamięci masowej: 2.5" Nośnik danych - Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci: 1 Ergonomia - Obsługa funkcji Plug & Play: Tak Sterowniki pamięci - Wspierane interfejsy dysków twardych: SATA, druga generacja szeregowej magistrali komputerowej (serial ATA II), Serial ATA III Wymagania systemowe - System operacyjny: Windows XP/Vista/7Mac 8.6Linux 2.4 + Porty i interfejsy - Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1): 1 Konstrukcja - Materiały: Aluminium Konstrukcja - Kolor produktu: Czarny Zawartość opakowania - Przewody: USB Waga i rozmiary - Szerokość produktu: 78 mm Waga i rozmiary - Głębokość produktu: 125 mm Waga i rozmiary - Wysokość produktu: 12 mm Waga i rozmiary - Waga produktu: 220 g Dane logistyczne - Kod zharmonizowanego systemu (HS): 84733080 Klasyfikacja - Kod producenta: 18897 Klasyfikacja - EAN: 4260070123412 Klasyfikacja - ID Produktu: 17687532