I-Tec USB-C Dual Display 65W + Universal Charger 77W Czarny (C31DUALDPDOCKPD65W) Jastarnia
2 opinie
I-TEC C31DUALDPDOCKPD65W Stacja dokująca wyposażona, między innymi, w 2 złącza DisplayPort oraz 3 złącza USB 3.0 typ A. W zestawie ładowarka. Parametry Dodatkowe złącza: Zasilające USB, 1x RJ-45, 1x 3.5 mm minijack (Combo) Głębokość (cm): 11.3 Gwarancja: 2 lata Kolor: Czarny Pozostałe parametry: W …
od 339 Najbliżej: 18 km
Liczba ofert: 25
Oferta sklepu
Opis
I-TEC C31DUALDPDOCKPD65W Stacja dokująca wyposażona, między innymi, w 2 złącza DisplayPort oraz 3 złącza USB 3.0 typ A. W zestawie ładowarka. Parametry Dodatkowe złącza: Zasilające USB, 1x RJ-45, 1x 3.5 mm minijack (Combo) Głębokość (cm): 11.3 Gwarancja: 2 lata Kolor: Czarny Pozostałe parametry: W zestawie ładowarka o mocy 77 W, prądzie wyjściowym 3.25 A oraz napięciu wyjściowym 20 V, Ładowarka posiada wtyczkę: USB-C, USB-A Szerokość (cm): 11.3 Wyposażenie: Ładowarka, Zasilacz Wysokość (cm): 4 Zasilanie: Sieciowe Złącza: 2x DisplayPort Złącza USB: 2x USB 3.1 Typ C, 2x USB 2.0 Typ A, 3x USB 3.0 Typ A
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • I-TEC
Model
  • C31DUALDPDOCKPD
Rodzaj
  • Stacje dokujące
Złącza
  • 2x DisplayPort
Złącze Kensington
  • 1 szt.
Wysokość
  • 40 mm
Szerokość
  • 113 mm
Głębokość
  • 24 mm
Opinie I-Tec USB-C Dual Display 65W + Universal Charger 77W Czarny (C31DUALDPDOCKPD65W) Jastarnia
Ocena ogólna
4,75 na podstawie 2 opinie
  • Łukasz
    4,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Działa zgodnie z oczekiwaniami
    • jakość
    • wygląd
  • Użytkownik Ceneo
    5
    Stacja dokujący wykorzystywna z monitorami 2560x1440@60Hz i 2560x1600@60Hz działa prawidłowo.