Duratruss DT ST-2800B-ECO Jasień
4,75
2 opinie
Duratruss DT ST-2800B-ECO - statyw oświetleniowy Solidny statyw oświetleniowy. Dane techniczne: • Statyw oświetleniowy • Wysokość po złożeniu: 1505mm • Wysokość max: 2800mm • Rozstaw nóg: 1,2m • Udźwig maks: 80kg • Mechanizm korbowy z przekładnią • Gniazdo na rampę - otwór o średnicy 28mm • Waga …
od 849 Najbliżej: 39 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Duratruss DT ST-2800B-ECO - statyw oświetleniowy Solidny statyw oświetleniowy. Dane techniczne: • Statyw oświetleniowy • Wysokość po złożeniu: 1505mm • Wysokość max: 2800mm • Rozstaw nóg: 1,2m • Udźwig maks: 80kg • Mechanizm korbowy z przekładnią • Gniazdo na rampę - otwór o średnicy 28mm • Waga statywu: 14kg • Kolor: czarny