Allen & Heath ZED60 14FX Jasień
4,67
3 opinie
od 2 139 Najbliżej: 39 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Allen & Heath ZED60-14FX | Analogowy mikser audio z efektami FX Allen & Heath ZED60-14FX to jeden z modeli analogowego miksera audio ze znanej i cenionej serii ZED. Zaprojektowany został z myślą o artystach i zespołach muzycznych, które poszukują dobrej jakości mobilnego sprzętu. Łączy on w sobie doskonałej klasy złącza Neutrik, które zapewniają najwyższą jakość brzmienia, 2 podwójne kanały stereo, 8 kanałów mikrofonowo-liniowych (w tym 2 wejścia instrumentalne), sekcję efektów, zasilanie Phantom +48V czy filtr dolnozaporowy pomagający w usuwaniu szumów w niskich częstotliwościach. ZED 60-14FX jest większym odpowiednikiem miksera ZED60-10FX. Profesjonalne tłumiki 60 mm pozwalają wygodnie kontrolować parametry pracy. ZED60-14FX dedykowany jest dla średniej wielkości zespołów muzycznych. 8 przedwzmacniaczy mikrofonowych pozwala wygodnie rejestrować zestaw perkusyjny lub kilkuosobowy skład instrumentalny. Mikser ten dedykowany jest zarówno do pracy na scenie, jak i w studio: oferuje wysokiej jakości przedwzmacniacze mikrofonowe oraz świetnie brzmienie z przestrajalnym pasmem środkowym. Wbudowany procesor efektów pozwala wzbogacić miks, a także posiada możliwość regulacji parametru efektu. ZED 60-14FX wyposażono w umożliwiające bezpośrednie podłączenie gitary, specjalnie zaprojektowane wejścia wysokoimpedacyjne klasy A oraz dwa wejścia stereo do podłączenia odtwarzacza CD/MP3 lub keyboardów. Dodatkowo do dyspozycji realizatora pozostaje dwukierunkowy interfejs USB, który pozwala jednocześnie nagrywać i odtwarzać materiał z komputera. Wyjście stereo master oparto na profesjonalnych złączach XLR. Sekcja monitorowa zawiera parę wyjść dla dodatkowych zestawów głośnikowych oraz gniazdo słuchawkowe. Rozbudowane możliwości odsłuchu stawiają bez wątpienia ten mały mikser wśród liderów rynku. USB Audio Transmisja audio poprzez USB jest w obecnych czasach bardzo pożądaną funkcją zarówno na koncercie jak i w studio. Już nie ma potrzeby stosowania dodatkowej karty dźwiękowej i kabli. Wystarczy podłączyć mikser wprost do komputera kablem USB. Mamy możliwość kilku kombinacji wysyłek oraz powrotów. Opcje wysyłki do komputera Główny miks stereo (po tłumiku) AUX plus szyna FX (AUX przed tłumikiem, FX po tłumiku) Szyna Record (niezależne stereo do głównego miksu) Opcje transmisji z komputera do miksera Na dedykowane wejście Playback Na wejście stereo Equalizer MusicQ Aby móc jeszcze lepiej miksować instrumenty mikser ZED60-14FX wyposażono w świetnie brzmiącą, prostą, jednakże bardzo skuteczną, 3-pasmową korekcję barwy. Posiada ona przestrajalne pasmo środkowe o zoptymalizowanym nachyleniu. Wejścia gitarowe Przedwzmacniacze ZED-a zaprojektowano na wzór serii MixWizard. Jednak na wejściach 3-4 przygotowano specjalnie przystosowane, wysokoimpedancyjne wejścia instrumentalne, które dedykowane są do współpracy z pickupami gitarowymi. Wejścia te mają za zadanie jak najwierniej symulować klasyczne brzmienie lampowych przedwzmacniaczy gitarowych. 8 kanałów mikrofonowo/liniowych (w tym 2 wejścia instrumentalne) 2 podwójne kanały stereo Profesjonalnej tłumiki 60 mm Złącza XLR Neutrik Złącza Jack ¼ Neutrik 1 wysyłka FX (wbudowany wysokiej klasy procesor efektów, wyposażony w 16 presetów z edycją parametru) Korekcja barwy: - kanały mikrofonowe: 3-stopniowa z przestrajaną częstotliwością środkową w zakresie 120Hz - 4kHz - kanały stereo: 2-stopniowa 80Hz i 12kHz; podbicie lub obcięcie wybranej częstotliwości w zakresie +/-15dB 1 x AUX Filtr dolnozaporowy: 100Hz Niezależne wyjście do nagrań Wyjścia XLR stereo z insertem Konfigurowalne wejście/wyjście USB Wyjście monitorowe stereo Zasilanie Phantom 48V Wymiary: 440 x 346 x 95 mm Waga: 5.7 kg