Bosch Zestaw szczypiec VDE 3el. 1600A02NG0 Ińsko
OPIS PRODUKTU Zestaw szczypiec VDE 3el. PROFESSIONAL Izolowane, proste w użyciu i komfortowe narzędzia: zestaw szczypiec VDE Bosch Professional – 3 szt. Narzędzie testowane przy pracy pod napięciem do 10 000 V, posiada certyfikat VDE dla napięć do 1 000 V, zgodnie z normą DIN EN/IEC 60900 Wygodne w …
od 244,43 Najbliżej: 20 km
Liczba ofert: 11
Oferta sklepu
Opis
OPIS PRODUKTU Zestaw szczypiec VDE 3el. PROFESSIONAL Izolowane, proste w użyciu i komfortowe narzędzia: zestaw szczypiec VDE Bosch Professional – 3 szt. Narzędzie testowane przy pracy pod napięciem do 10 000 V, posiada certyfikat VDE dla napięć do 1 000 V, zgodnie z normą DIN EN/IEC 60900 Wygodne w użyciu i chwytaniu, dobre do cięcia Trwała i wytrzymała głowica wykonana ze stali chromowo-wanadowej W skład zestawu wchodzi: Szczypce boczne VDE, 160 mm (1 600 A02 ND9) Kombinerki VDE, 180 mm (1 600 A02 NE1) Szczypce długie (proste) VDE, 200 mm (1 600 A02 NE3) FUNKCJE I WŁAŚCIWOŚCI Bosch Heavy Duty – moc, wydajność i wytrzymałość w nowej odsłonie! Ulepszony mechanizm dźwigni zapewnia wygodną obsługę dzięki mniejszemu o 30% wysiłkowi, jaki użytkownik wkłada w przecięcie materiału, w porównaniu do standardowych kombinerek Pomaga chronić użytkownika przed niebezpieczeństwem porażenia prądem elektrycznym Certyfikat VDE i GS Narzędzie testowane przy pracy pod napięciem do 1 000 V PODOBNE PRODUKTY POZOSTAŁE KATEGORIE Elektronarzędzia Osprzęt Technika pomiarowa Narzędzia pneumatyczne .Główne-zdjęcie .lnd_col-1 { width: 5%; } .Główne-zdjęcie .lnd_col-10 { width: 90%; } .Dane-tech .lnd_col-1 { width: 5%; } .Dane-tech .lnd_col-10 { width: 90%; } .Cechy .lnd_col-2 { width: 20%; } .lnd_end img { transition: transform 0.5s ease-out; } .lnd_end img:hover { transform: scale(1.3); } .lnd_jakosc { background-color: #005691; } .odstep { padding: 0 30px; } .odstep-lewo { padding: 0 0 0 3%; } @media only screen and (max-width: 720px) { .odstep { padding: 0; } .odstep-lewo { padding: 0; } .Cechy img { width: 50%; } .lnd_end .lnd_container-grid { flex-direction: row !important; } .lnd_end .lnd_col-3 { width: 50% !important; } } .Akcesoria .lnd_content { margin: 5px 0; } .Akcesoria .lnd_button-info:hover { border-color: #005691; background-color: #005691; color: white!important; box-shadow: none; } @media only screen and (max-width: 720px) { .Akcesoria img { width: 50%; } }
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Bosch
Model
  • 1600A02NG0
Długość (mm)
  • 200
Informacje dodatkowe
  • Certyfikat 1000V