Bosch Szczypce boczne 160mm Professional 1600A01TH9 Ińsko
OPIS PRODUKTU Szczypce boczne 160mm PROFESSIONAL Trwałe i odporne szczypce boczne do zastosowań profesjonalnych Wytrzymałe szczęki wykonane ze stali chromowo-wanadowej i specjalnie hartowane krawędzie tnące oferują wysoką trwałość i odporność Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji zapewniającej …
od 89,99 Najbliżej: 20 km
Liczba ofert: 11
Oferta sklepu
Opis
OPIS PRODUKTU Szczypce boczne 160mm PROFESSIONAL Trwałe i odporne szczypce boczne do zastosowań profesjonalnych Wytrzymałe szczęki wykonane ze stali chromowo-wanadowej i specjalnie hartowane krawędzie tnące oferują wysoką trwałość i odporność Dzięki zoptymalizowanej konstrukcji zapewniającej większą siłę nacisku cięcie wymaga mniej wysiłku niż w przypadku standardowych szczypiec Miękkie, gumowe uchwyty i antypoślizgowe krawędzie zapewniają komfortową i bezpieczną pracę, zwłaszcza przy obsłudze narzędzia jedną ręką W skład zestawu wchodzi: Szczypce boczne 160mm FUNKCJE I WŁAŚCIWOŚCI Ulepszony mechanizm dźwigni zapewnia wygodną obsługę dzięki mniejszemu o 30% wysiłkowi, jaki użytkownik wkłada w przecięcie materiału, w porównaniu do standardowych kombinerek Trwała konstrukcja zapewniająca długą żywotność Ergonomiczna obsługa dzięki niskiej wadze i kompaktowej konstrukcji Komfortowa obsługa narzędzia dzięki miękkiej rękojeści DANE TECHNICZNE Dodatkowe informacje Typ szczypiec: Szczypce boczne Jednoręczne: Tak Antypoślizgowy grzbiet: Tak Średnica cięcia, miękkie materiały: 4 mm Waga: 0,224 kg Konstrukcja High Leverage: Tak Średnica cięcia, bardzo twarde materiały: 2 mm Wersja materiałowa: Stal chromowo-wanadowa Ergonomiczny uchwyt: Tak Miękka rękojeść Soft grip: Tak Wytrzymałość na rozciąganie – miedź: 266 N/mm² Wytrzymałość na rozciąganie – gwóźdź żelazny: 715 N/mm² Wytrzymałość na rozciąganie – bardzo twarda stal: 2 030 N/mm² Wytrzymałość na rozciąganie – drut ze stali zwykłej: 1 298 N/mm² Średnica cięcia, twarde materiały: 2,3 mm Średnica cięcia, średnio twarde materiały: 2,8 mm GŁÓWNE ZALETY Najważniejsze cechy produktu Szczypce boczne Bosch Professional są wykonane z wytrzymałej stali chromowo-wanadowej i mają specjalnie hartowane krawędzie tnące, co wydłuża żywotność narzędzia. Zoptymalizowana konstrukcja zapewniająca większą siłę nacisku zmniejsza wysiłek podczas cięcia o 30% w porównaniu do standardowych szczypiec, a miękkie, gumowe uchwyty i antypoślizgowe krawędzie zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracy, zwłaszcza przy obsłudze narzędzia jedną ręką. Maksymalna średnica cięcia miękkiego drutu (220 N/mm²): 4,0 mm, a twardego drutu (2 030 N/mm²): 2,0 mm PODOBNE PRODUKTY POZOSTAŁE KATEGORIE Elektronarzędzia Osprzęt Technika pomiarowa Narzędzia pneumatyczne .Główne-zdjęcie .lnd_col-1 { width: 5%; } .Główne-zdjęcie .lnd_col-10 { width: 90%; } .Dane-tech .lnd_col-1 { width: 5%; } .Dane-tech .lnd_col-10 { width: 90%; } .Cechy .lnd_col-2 { width: 20%; } .lnd_end img { transition: transform 0.5s ease-out; } .lnd_end img:hover { transform: scale(1.3); } .lnd_jakosc { background-color: #005691; } .odstep { padding: 0 30px; } .odstep-lewo { padding: 0 0 0 3%; } @media only screen and (max-width: 720px) { .odstep { padding: 0; } .odstep-lewo { padding: 0; } .Cechy img { width: 50%; } .lnd_end .lnd_container-grid { flex-direction: row !important; } .lnd_end .lnd_col-3 { width: 50% !important; } } .Akcesoria .lnd_content { margin: 5px 0; } .Akcesoria .lnd_button-info:hover { border-color: #005691; background-color: #005691; color: white!important; box-shadow: none; } @media only screen and (max-width: 720px) { .Akcesoria img { width: 50%; } }