Baseus Szybka ładowarka samochodowa USB CCMLC20A-01 Imielin
20 opinii
Baseus Magic Series | Szybka ładowarka samochodowa USB + USB Quick Charge 3.0 Huawei 5A 45W _____________________________________________________________________________________________________________________ Baseus Magic Series Model ma dwa wyjścia USB/USB-C, które zapewniają moc 45W i natężenie …
od 39 Najbliżej: 9,6 km
Liczba ofert: 51
Oferta sklepu
Lista Ofert
Opis
Baseus Magic Series | Szybka ładowarka samochodowa USB + USB Quick Charge 3.0 Huawei 5A 45W _____________________________________________________________________________________________________________________ Baseus Magic Series Model ma dwa wyjścia USB/USB-C, które zapewniają moc 45W i natężenie 6A. Gwarantuje to szybkie i wydajne ładowanie dowolnego urządzenia przenośnego. Obsługuje standardy ładowania, takie jak: Quick Charge 3.0/2.0; Huawei SCP, Samsung AFC, MTK PE Wykonana jest z trwałego plastiku odpornego na wysokie temperatury i uszkodzenia zewnętrzne. Kompaktowy rozmiar modelu ułatwia umieszczenie go w zapalniczce samochodowej. Z przodu urządzenia znajduje się wskaźnik napięcia. Materiały i technologie ochrony stosowane w ładowaniu wyeliminują prawdopodobieństwo zwarcia, przegrzania, przeładowania i innych niepożądanych czynników. _____________________________________________________________________________________________________________________ Najważniejsze zalety: Szybkie ładowanie w standardzie Quick Charge 3.0, 4.0+ Szybkie ładowanie w standardzie Adaptive Fast Charging Szybkie  ładowanie w standardzie Huawei Supercharge 5A Podświetlanie LED dla łatwiejszej lokalizacji po zmroku. Kompaktowe rozmiary. Wykonane z wysokiej jakości materiałów ognioodpornych. Wyświetlacz napięcia i natężenia prądu. _____________________________________________________________________________________________________________________ Ładowanie dwóch urządzeń! Prąd o dużym natężeniu  gwarantuje wysoką wydajność i szybkość ładowania. Ty i Twój pasażer możecie jednocześnie ładować dwa urządzenia. Została zaprojektowana nie tylko do telefonów, ale również do nawigacji GPS, słuchawek, power banków, e-papierosów itp. * Aby ładowarka działa poprawnie użyj własnych kabli przeznaczonych do szybkiego ładowania. _____________________________________________________________________________________________________________________ Wyświetlacz napięcia Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. Ładowarka samochodowa z woltomierzem poinformuje Cię o aktualnym stanie samochodu. Zanim Twój samochód zostanie uruchomiony, napięcie między 12.8v-12.2v jest normalne. Po uruchomieniu samochodu prawidłowe napięcie wynosi między 14,8v-13,4v . Gdy natomiast napięcie spadnie poniżej 12V oznacza to, że powinieneś sprawdzić swój samochód. _____________________________________________________________________________________________________________________ Wykończenie Dzięki niewielkiemu rozmiarowi idealnie komponuje się z większością zapalniczek samochodowych i wygodnie leży na krawędzi gniazda. Ładowarka jest odporna na temperaturę, trwała i stabilna. Dodatkowo podświetlenie w nocy nadaje ładowarce świetnego wyglądu i pomaga zlokalizować akcesorium. Ładowarka przeszła szereg testów bezpieczeństwa i zdobyła liczne certyfikaty. Zbudowana z wysokiej jakości komponentów. Światowej klasy chipy, najnowocześniejsze układy, wyjątkowa konstrukcja i solidna dwuwarstwowa powłoka zapewniają niezawodność i bezpieczeństwo. Chipset sterujący dopasowuje natężenie prądu do urządzenia chroniąc je przed uszkodzeniem. Wiele poziomów zabezpieczeń - Przed przeładowaniem, wyładowaniem, przepięciami, przegrzaniem, prądem przetężeniowym, krótkimi spięciami i polem elektromagnetycznym daje kompletną ochrona zarówno akcesorium, jak i telefonu. _____________________________________________________________________________________________________________________ Parametry: Model: Magic Series PPS digital display Kolor: czarny Wykończenie: PC (ognioodporne) Kompatybilność: uniwersalna Rozmiar: 60,5 x 30,5 mm ; Waga: 45g Porty 2x USB-A Porty: Wyjście USB1: 4,5V/5A; 5V/4,5A; 9V/3A; 12V/3A; 20V/2,25A Wyjście USB2: 5V/3A; 9V/3A; 12V/3A; 15V/3A; 20V/2,25A USB-A + USB-A = 5V/6A Napięcie wejściowe: 12V-24V Moc: 45W Kod producenta: CCMLC20A-01 _____________________________________________________________________________________________________________________
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Baseus
Model
  • CCMLC20A-01
Rodzaj
  • Ładowarki samochodowe
Moc ładowania
  • 45 W
Liczba urządzeń ładowanych jednocześnie
  • 2
Dodatkowe informacje
  • Szybkie ładowanie
Przewód w zestawie
  • Tak
Kolor
  • Czarne
Długość przewodu
  • Nie dotyczy
Złącza
  • USB
Ładowanie
  • Przewodowe
Zgodność ze standardem
  • Quick Charge 4.0
Prąd wyjściowy
  • 2,25 A