Szukasz

Gry PC Gorzów Wielkopolski

i okolice
Gry PC
Gry PC
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Star Wars: Battlefront II (Gra PC)

5
Star Wars: Battlefront II (Gra PC)
Świetna gra. niestety nie jestem dobrym recenzentem bo kocham Gwiezdne Wojny więc moja opinia ma bardzo niewiele z obiektywizmem. Polecam. Można być każdą ze świata Star Wars. Można obsługiwać pojazdy. Najlepszy oczywiście jest Millenium Falcon. Miecze świetlne,blastery i Moc - to jest to czego gracz potrzebuje najbardziej.

FIFA 19 (Gra PC)

4,5
FIFA 19 (Gra PC)
Taka specyfika gry że wychodzi nowa co rok, ja zawszę czatuję na promocję, bo jednak płacić 200zł rok w rok to trochę dużo, w tym roku zamierzam wymienić Xobox w Media Expert i wtedy FIFA jest za złotówkę po rabacie.

Fallout 76 (Gra PC)

5
Fallout 76 (Gra PC)
Świetna gra, genialna fabuła i idealny gameplay. Fenomenalny, rajski, najlepszy, bezkonkurencyjny, wirtuozerski, niedościgły, w porząsiu, wydechowy, przebogaty, chwalebny, bez skazy, taki właśnie jest Fallout76
Elektroniczna rozrywka przeszła bardzo długą drogę od wyjątkowo niszowego hobby dostępnego jedynie dla garstki hobbystów. Przez ostatnie 20 lat gry komputerowe wyszły z przysłowiowego garażu i stały się częścią szeroko pojmowanej pop-kultury, zajmując sobie należne miejsce obok książek, filmów, a także muzyki. Obecnie segment elektronicznej rozrywki liczony jest w milionach dolarów i mówi się o tym, że może już śmiało konkurować na przykład z przemysłem filmowym. Wyniki finansowe branży gier mają jednak dla entuzjastów tego medium znaczenie marginalne. Oni marzą, aby co roku otrzymywać najwyższej jakości gry, przed którymi będą mogli spędzić dziesiątki godzin świetnie się bawiąc. Gry komputerowe dostarczają niekończące się pokłady rozrywki nie tylko młodym ludziom, ale także dorosłym i całym rodzinom. Bogactwo oferty gier komputerowych sprawia, że doskonale może bawić się przy nich każdy. Absolutnie każdy fan pop-kulturowej rozrywki znajdzie wśród gier PC coś dla siebie. Są one podzielone na kilka gatunków, które idealnie dostosują się do każdego. Nie brakuje zatem gier RPG, gdzie każdy może przeżyć niezapomnianą przygodę w świecie fantasy. Miłośnicy militariów mogą natomiast pojawić się na wirtualnym polu bitwy za sprawą gier FPS. Nie brakuje także symulatorów rajdowych dla entuzjastów czterech kółek czy amatorów prędkości. Nie brakuje także tytułów dla zapalonych strategów. Dzięki odpowiednio wyważonym grom strategicznym również oni będą mogli realizować swoje pasje na ekranie monitora. Co więcej, wśród gier PC nie brakuje także tytułów przeznaczonych dla najmłodszych. Rodzice bez problemu znajdą więc także gry, które będą nie tylko bawić, ale i uczyć. Zdecydowanie warto połączyć przyjemne z pożytecznym. A do której grupy ty się zaliczasz? Przy zakupie nowej gry komputerowej warto zwrócić uwagę na wymagania sprzętowe danego tytułu. Po ich przestudiowaniu będziemy mieć pewność, że zakupiony tytuł będzie prawidłowo działać na naszym komputerze stacjonarnym lub notebooku. Jest to ważne z punktu widzenia płynnej rozgrywki. Warto mieć także na uwadze czy mamy stałe połączenie z Internetem, bowiem wiele gier wymaga właśnie aktywacji przez sieć. Dodatkowo dzięki temu będziemy mogli zmierzyć się z innymi osobami w trybie multiplayer. Wirtualna zabawa zmienia się wtedy nie do poznania! Jeśli spełniamy te proste warunki, każda gra PC będzie dla nas świetną wirtualną przygodą. Wystarczy tylko po nią sięgnąć i dać się porwać niczym nieskrępowanej rozrywce.