Ekspresy ciśnieniowe
Ekspresy ciśnieniowe
Cena
Pokaż tylko:

Wybrane opinie

Siemens EQ.6 PLUS TE653311RW

5
Siemens EQ.6 PLUS TE653311RW
Bardzo dobry ekspres w tym zakresie cenowym ,wybrany po dość starannym przestudiowaniu opinii na temat produktów .Wymaga więcej zachodu niż kolbowy, dlatego też dobrze ,że obsługa jest łatwa i intuicyjna .Elementy wymagające czyszczenia są łatwo dostępne.O kawie powiem tylko tyle ,że przy kolbowym kg kawy starczał na dość długo ,teraz zanim człowiek się obejrzy znika , no i wyrugowałem z menu żony kawę rozpuszczalną .

De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B

5
De'Longhi Magnifica S ECAM 22.110.B
Od chyba 20 lat używałem maszyn ciśnieniowych. Ostatnia też produkcji de Longhi. Uważałem, że automat w domu jest drogim zbytkiem. Uważałem, że tak samo smaczną kawę uzyskuję z prostego ekspresu ciśnieniowego za 300- 500 złotych. W końcu żonka stwierdziła, że i ona chciałaby sobie robić taką kawę a nie lubi ręcznie upychać itd. No to kupiliśmy tego automata de Longhi. Nie bez znaczenia była dla mnie jego cena - 1.100 złotych. Słuchajcie! rewelka. Polecam automaty do kawy. Nie mam oczywiscie pojęcia o trwałości tego konkretnego egzemplarza bo mam go od paru dni ale, póki co, rewelka :)

PHILIPS 3000 EASY CAPPUCCINO HD8829/09 CZARNY

5
PHILIPS 3000 EASY CAPPUCCINO HD8829/09 CZARNY
Express jest idealny dla osób którzy w łatwy i prosty sposób chcą szybko napić sie dobrej kawki.Instrukcja jest prosta i przejrzysta . Sposób parzenia prosty i szybki , są 3 rodzaje parzenia kawy . W szybki sposób sie czyści.