Zipper Taczka elektryczna ZI-EWB500 Gorzów Śląski
od 1 745 Najbliżej: 45 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
ZIPPER ZI-EWB500 Taczka elektryczna Solidna taczka o napędzie elektrycznym do transportu towarów nawet w trudnym ternie w ogrodzie, wokół domu czy na budowie bądź gospodarstwie rolnym. Dzięki specjalnemu bieżnikowi radzi sobie w najcięższym terenie. Bardzo wydajna praca baterii nawet do 8godzin na pełnym naładowaniu. Łatwe i bezpieczne sterowanie dzięki elementowi sterowniczemu na prawej rączce. Max. Prędkość do 7km/h Dzięki zrównoważonemu ustawieniu silnika i akumulatora konstrukcja pozwala na łatwe manewrowanie Pojemność: 75l Max. waga załadunku: 150 kg Zipper -Austria jakość oraz precyzja wykonania. Wyposażenie standardowe Specjalne koło terenowe Gumowe rączki Bateria Ładowarka Zastosowanie Prace budowlane Ogrodnicze - sadownicze Transport towaru w trudnych warunkach terenowych Inne zastosowania transportowe Transport magazynowy Dane techniczne Napięcie akumulatora: 24 V DC Pojemność baterii: 12 Ah Żywotność baterii: 8 h Moc silnika: 500 W Obroty silnika: 90 obr. / min. Prędkość: max. 7 km / h Moment obrotowy silnika: 50,9 Nm Średnica opon: 410 mm Max. pojemność ładowania: 150 kg / 75 l Waga netto: 32,7 kg Wymiary: 1500 x 600 x 680 mm Ochrona napięcia, min. wartość: 21 V Zarządzanie energią, max. wartość: 28 A Ładowarka Napięcie wejściowe: 320 V / 50 Hz / AC Moc: 75 W Wyjście: 29,5 V Czas ładowania: 2 Klasa ochrony: II Waga: 0,42 kg Wymiary: 170 x 95 x 60 mm Bateria Ilość sztuk: 2 Zasilanie baterii: 2 x 12 V Pojemność baterii: 12 Ah Moc baterii: 2 x 144 Wh = 288 Wh Waga: 2 x 4,3 kg = 8,6 kg Wymiary: 151 x 99 x 97 mm