Warmtec konwektorowy ścienny EWX-1500W Góra Kalwaria
25 opinii
od 289 Najbliżej: 28 km
Liczba ofert: 2
Oferta sklepu
Opis
Energooszczędny, konwektorowy grzejnik elektryczny Warmtec EWX-1500 do montażu ściennego / z nóżkami / przenośny Elektryczny grzejnik konwektorowy z serii EWX marki Wartmec to doskonałe urządzenia do ogrzewania zarówno powierzchni biurowych, jak i pomieszczeń mieszkalnych. Odpowiednia moc grzewcza urządzenia zapewnia szybkie i skuteczne nagrzewanie pomieszczeń nie przekraczających 21 m2. Odpowiednia temperatura w Twoich pomieszczeniu to przecież podstawa. To właśnie ona wpływa na Twoje samopoczucie. Z grzejnikiem elektrycznym firmy Warmtec błyskawicznie podniesiesz temperaturę w Twoim pomieszczeniu. Dlaczego warto wybrać grzejnik Warmtec EWX-1500? posiada wbudowany 8 stopniowy termostat (zakres regulacji od 6°C do 30°C), wyposażony w tryb pracy mrozoochronnej, pracujący w zakresie od 5°C do 7°C, możliwość sterowania mocą grzewczą (750 W / 1500 W), zabezpieczenie przed przegrzaniem, któro wyłączy urządzenie np. w przypadku jego zasłonięcia, w zestawie nóżki oraz uchwyt ułatawiające przenoszenie, dodatkowe wsporniki oraz wkęty montażowe umozliwiają montaż urządzenia na ścianie, fabryczny przewód zasilający o długości 1,5 m zakończony wtyczką. Specyfikacja techniczna: producent: Warmtec typ: konwektorowy przenośny: tak ścienny/instalowany: tak termostat: mechaniczny/manualny moc: 1500 W tryb antyzamarzaniowy: tak zabezpieczenie przed przegrzaniem: tak stopień ochrony: IP20 wydajność (A) - słabe ocieplenie: do 11 m² wydajność (B) - średnie ocieplenie: do 25 m² wydajność (C) - dobre ocieplenie: do 21 m² wysokość: 45 cm szerokość: 60 cm głębokość: 8 cm długość przewodu zasilającego: 130 cm waga: 4,6 kg Kontroluj i zmieniaj temperature w dowolnej chwili Zastosowany w urządzeniu bimetaliczny regulowany termostat posiada aż 8 nastaw temperatury, który pozwala na regulacje w zakresie od 6°C do 30°C. Taki zakres regulacji pozwala jednocześnie na komfortowe oraz energooszczędne użytkowanie pomieszczeń w których znajduję się konwektor. Zabezpiecz swoje pomieszczenie przed niskimi temperaturami Grzejnik wyposażony jest również w tryb pracy mrozoochronnej, który pracuje w zakresie od 5°C do 7° zapobiegając skutkom zbyt niskiej temperatury tj. zamaraznie wody w rurach. Grzejnik możesz przymocować na ścianie. Sprzęt dzięki swojej niewielkiej wadze, może być zamocowany do ścian z karton gipsu. Komfort i łatwość przenoszenia W zestawie z urządzeniem znajdują się również nóżki oraz ucwhyt, które sprawiają, że będziesz mógł postawić go gdzie zechcesz, oraz będzie on łatwy do przenoszenia.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Warmtec
Model
  • EWX-1500W
Rodzaj
  • Konwektory
Moc
  • 1,5 kW