Klipsch PRO-10SW-RK Granit Goniądz
od 3 999 Najbliżej: 47 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
Aukcja dotyczy oryginalnego produktu jak w tytule: Polska Dystrybucja / 100% Nowy PLUS dodatkowo RABAT na cały sprzęt jaki mamy w ofercie na innych aukcjach allegro czyli na :: * ekrany projekcyjne (wszystkie marki i modele) wszelkiego rodzaju (manualne, elektryczne, ramowe, przenośne, do zabudowy) w tym także personalizowane robione „na wymiar” * projektory multimedialne (wszystkie marki i modele) do biznesu i edukacji, kina domowego, na eventy, do projekcji mappingowych oraz wielkoformatowych * monitory profesjonalne oraz kompleksowe rozwiązania Digital Signage a także TV wielkoformatowe (wszystkie marki i modele) * nagłośnienie home i professional w tym także systemy radiowęzłowe oraz multi-room (wszystkie marki i modele) * mocowania (uchwyty i windy oraz standy RTV) a także konstrukcje typu Video-Wall systemy interaktywne oraz wideokonferencyjne (wszystkie marki i modele) * kompleksowy montaż, instalacja niskoprądowa w tym m.in. inteligentny budynek, systemy kamer (telewizja przemysłowa), systemy alarmowe, systemy sterowania oświetleniem, systemy zaciemniające (rolety zewnętrzne oraz wewnętrzne, zasłony elektryczne), systemy PPOŻ, automatyka przemysłowa i domowa, systemy kontroli dostępu, systemy rezerwacji sal, systemy konferencyjne. itp. Wybrany finalnie zestaw wystawimy na 1 aukcji allegro w najlepszej cenie w Polsce z możliwością jego zakupu także na raty PayU typu „prawdziwe 0%” W razie pytań do opisu produktu z tej aukcji lub z innych albo problemu ze znalezieniem u nas na aukcjach interesujących Ciebie modeli sprzętu jakiego szukasz - wyślemy błyskawicznie link do odpowiedniej aukcji z najlepszą ceną w PL !!! - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Pro-10SW-RK Rock wyposażony jest w 10-calowy przetworniki niskotonowy IMG, aby zapewnić bardziej dynamiczny, mocy i szczegółowy dźwięk w przestrzeni zewnętrznej. Realistyczna konstrukcja skały zapewnia objętość niezbędną do niskiego wydłużenia i wysokiej wydajności, pozostając jednocześnie ukrytą w jego otoczeniu. Ciesz się doskonałą jakością odsłuchu przy zachowaniu wysokiej klasy, nowoczesnego wyglądu w najlepszych krajobrazach i przestrzeniach na zewnątrz. Wysoko wydajny dźwięk na zewnętrz Duża sub-wydajność, mała sub-estetyka Konstrukcja z podwójną cewką dla doskonałego brzmienia 70V Odporność na każdą pogodę Dostępny w wykończeniu granitowym lub piaskowcowym Podstawowe cechy Głośnik niskotonowy: 1x 10"/​25.4cm Wzmocnienie: pasywne (8Ω) Typ: Frontfire Pasmo przenoszenia: 33Hz-123Hz Obciążenie: 200W Wymiary (SxWxG): 340x168x525mm Waga: 13.60kg Specyfikacja techniczna FREQUENCY RANGE 47Hz - 103Hz +/- 3dB 40Hz - 110Hz +/- 6dB 33Hz - 123Hz +/- 10dB SYSTEM TYPE Front-Firing Dual Voice Coil Subwoofer WOOFER 10" (25.4cm) IMG Dual Voice Coil SENSITIVITY 90 dB POWER HANDLING 200W IMPEDANCE 70V @ 250W (Transformerless) 8 Ohm Stereo 4 Ohm Mono ENCLOSURE MATERIAL UV Treated Fiberglass FINISH Granite (1063232), Sandstone (1063231) PRODUCT DIMENSIONS 13.39” x 18.43” x 20.67” (340mm x 468mm x 525mm) PRODUCT WEIGHT 30 lbs (13.6 kg)