Casio MDV-10C -1A2VEF Goniądz
od 479,99 Najbliżej: 44 km
Liczba ofert: 1
Oferta sklepu
Opis
CASIO MDV-10C-1A2VEF Sercem tego zegarka jest zasilany baterią mechanizm kwarcowy. Tarczę w tym modelu ochrania szkiełko mineralne. Klasa wodoszczelności tego modelu to 5ATM (50m). Koperta wykonana została ze stali szlachetnej. W zegarku zastasowano pasek tekstylny typu NATO. Parametry techniczne Waga: 56.00 g Szerokość: 36.00 mm Grubość: 10.00 mm Maksymalny obwód zegarka: 21.0 cm Szerokość paska/bransolety przy kopercie: 26.00 mm Wysokość z uszami: 42.00 mm Kolorystyka Kolor paska/bransolety: czarny Kolor koperty: srebrny Kolor tarczy: czarny Cechy produktu Płeć: męski Typ mechanizmu: kwarcowy - W mechanizmie zastosowano zasilany baterią kryształ kwarcu, którego drgania tworzą energię do pracy zegarka. Żywotność baterii: 3 lata Pochodzenie: japońskie Styl: klasyczny Kolor tarczy: czarny Wskazanie czasu: analogowe Neobrite: tak - Zapewnia możliwość odczytu godziny w ciemności. Rodzaj szkła: mineralne - Szkiełko przez swoją elastyczność jest odporne na pęknięcia. Ma również dobre właściwości optyczne. Kolor bezela: niebieski Zakręcany dekiel: tak - Rozwiązanie zwiększające wodoszczelność zegarka. Pierścień antyrewersyjny: tak - Obrotowy pierścień montowany nad kopertą zegarka umożliwia dodatkowy pomiar czasu np. podczas nurkowania. Do każdego zegarka CASIO dołączamy Oryginalne pudełko (rodzaj opakowania w zależności od modelu zegarka), Instrukcję w języku polskim GRAWEROWANIE To wyjątkowy sposób na przekazanie myśli, życzeń, czy najskrytrzych uczuć. Metalowe części zegarka, a zwłaszcza dekielek są idealnymi miejscami do umieszczenia tekstu z dedykacją. Grawerowanie zegarków w naszej firmie wykonywane jest z największą precyzją i dbałością o szczegóły. Zanim zdecydują się Państwo skorzystać z usługi grawerowania warto pamiętać, że: Na grawerze możemy umieścić tekst wybrane emotikony loga Przykładowe treści Graweru ♡ Z każdą sekundą kocham Cię coraz bardziej ❤ Dziś też Cię kocham - Twoja Złośnica :) ☘ Jedno jest tylko w życiu szczęście, kochać i być kochanym. ∞ Na zawsze razem Najlepsze prezenty ukryte są w sercach. ☆ Grudzień 2018 r. Najlepszego na nowej drodze życia.Chłopaki z Kawalerskiego ☺ Grawer wykonujemy tylko przy zakupie w zestawie. Treść graweru należy umieścić w polu "uwagi do zakupu", które pojawia się po wybraniu 'kup w zestawie'. Tekst napisany w komentarzu pod pojedyńczą aukcją nie będzie brany pod uwagę podczas składania zamówienia. Zdjęcie obok przedstawia przykładowy grawer wykonany na zegarku marki: Casio . Zegarek widoczny na tym zdjęciu nie jest przedmiotem sprzedaży w aukcji. Skorzystaj z oferty luksusowych opakowań prezentowych Dostępne w naszym sklepie opakowanie na prezent - dodatkowo przewiązane elegancką, satynową wstążką - to przepis na stworzenie wyjątkowego upominku. Luksusowe i finezyjnie prezentujące się pudełko sprawi, że podarunek zapadnie w pamięć bliskiej dla Państwa osobie. Zapakowany w ten sposób zegarek tylko spotęguje ważność chwili i wyrazi jak ważna jest dla nas obdarowywana osoba. Jak zamówić opakowanie na prezent? Pudełko prezentowe dodajemy do zamówienia tylko przy zakupie zestawu. Upewnij się, że wybierasz właściwy zestaw. Numer wzoru opakowania należy umieścić w polu "uwagi do zakupu", które pojawia się po wybraniu 'kup razem'. W przypadku, gdy nie zostanie określony numer wzoru, kolor pudełka zostanie przydzielony losowo. Dostępne kolory pudełek 1 - butelkowa zieleń - 2 - czerwony 3 – biały 4- czarny - 5 – różowy 6 - granatowy - 7 - biało-złoty wzór z1 8 - biało-złoty wzór z2 9 - biało-złoty wzór z3 10 - biało-złoty wzór z4 11 - biało-srebrny wzór s1 12 - biało-srebrny wzór s2 13 - biało-srebrny wzór s3 14 - biało-srebrny wzór s4 15 – czerwony świąteczny 16 – granatowy świąteczny
Specyfikacja
Dane podstawowe
Marka
  • Casio
Model
  • MDV-10C -1A2VEF
Typ
  • Męskie
Rodzaj
  • Analogowe
Mechanizm
  • Kwarcowy
Kraj producenta
  • Japonia
Kolor
  • Czarne
Styl
  • Sportowe
Wzór
  • Logo
Kolor tarczy
  • Czarny
Rodzaj szkła
  • Mineralne
Kształt koperty
  • Okrągły
Kolor koperty
  • Srebrny
Materiał koperty
  • Stal
Wysokość koperty
  • 10 mm
Szerokość koperty
  • 36 mm
Rodzaj paska
  • Pasek
Materiał paska
  • Tkanina
Długość bransolety
  • 245 mm
Długość paska część ze sprzączką
  • 70 mm
Szerokość
  • 16 mm
Szerokość mocowania
  • 16 mm