Samsung OM55B (LH55OMBEBGBXEN) Golub-Dobrzyń
Samsung OM55B Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55") LCD Wi-Fi 3000 cd/m² 4K Ultra HD Czarny Procesor wbudowany Tizen 5.0 24/7 Samsung OM55B. Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage. Długość przekątnej ekranu: 139,7 cm (55"), Technologia wyświetlacza: LCD, Rozdzielczość: 3840 x 2160 …
od 10 790 Najbliżej: 20 km
Liczba ofert: 11
Oferta sklepu
Opis
Samsung OM55B Płaski panel Digital Signage 139,7 cm (55") LCD Wi-Fi 3000 cd/m² 4K Ultra HD Czarny Procesor wbudowany Tizen 5.0 24/7 Samsung OM55B. Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage. Długość przekątnej ekranu: 139,7 cm (55"), Technologia wyświetlacza: LCD, Rozdzielczość: 3840 x 2160 px, Jasność: 3000 cd/m², Typ HD: 4K Ultra HD. Wi-Fi. Czas pracy (godziny / dni): 24/7. Zainstalowany system operacyjny: Tizen 5.0. Kolor produktu: Czarny Najważniejsze parametry techniczne Konstrukcja - Konstrukcja produktu: Płaski panel Digital Signage Konstrukcja - Standard VESA: Tak Konstrukcja - Interfejs do montażu panelu: 400 x 400 mm Konstrukcja - Kolor produktu: Czarny Konstrukcja - Szerokość ramki (dół): 1,91 cm Konstrukcja - Szerokość ramki (bok): 1,91 cm Konstrukcja - Szerokość ramki (góra): 1,91 cm Konstrukcja - Kolor ramki: Dark Blue Gray Wyświetlacz - Rozmiar plamki: 0,315 x 0,315 mm Wyświetlacz - Zasięg skanowania (długość): 24 - 75 Hz Wyświetlacz - Technologia wyświetlacza: LCD Wyświetlacz - Czas odpowiedzi (typowy): 8 ms Wyświetlacz - Kąt widzenia (poziomy): 178° Wyświetlacz - Kąt widzenia (pionowy): 178° Wyświetlacz - Długość przekątnej ekranu: 139,7 cm (55") Wyświetlacz - Rozdzielczość: 3840 x 2160 px Wyświetlacz - Ekran dotykowy: Nie Wyświetlacz - Typ HD: 4K Ultra HD Wyświetlacz - Kształt ekranu: Płaski Wyświetlacz - Nazwa marketingowa współczynnika kontrastu dynamicznego: Mega Contrast Wyświetlacz - Typ ekranu: ADS Wyświetlacz - Jasność: 3000 cd/m² Wyświetlacz - Zasięg skanowania w poziomie: 15 - 135 kHz Wyświetlacz - Paleta barw: 72% Wyświetlacz - Wskaźnik zamglenia: 1% Wyświetlacz - Przestrzeń barw RGB: NTSC Wyświetlacz - Częstotliwość pikseli (maks): 594 MHz Wyświetlacz - Współczynnik kontrastu (typowy): 1200:1 Nośnik danych - Wielkość pamięci flash: 8000 MB Sieć - Wi-Fi: Tak Sieć - Przewodowa sieć LAN: Tak Porty i interfejsy - Wersja DisplayPort: 1.2 Porty i interfejsy - Ilość portów wejściowych HDMI: 2 Porty i interfejsy - Port DVI: Nie Porty i interfejsy - Ilość DisplayPort: 1 Porty i interfejsy - Wejście DisplayPort: 1 Porty i interfejsy - Złącze RS232: Tak Porty i interfejsy - Wejścia RJ-45: 1 Porty i interfejsy - Wyjścia RJ-45: 1 Porty i interfejsy - Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45): 2 Porty i interfejsy - Port podczerwieni: Tak Porty i interfejsy - Ilość portów HDMI: 2 Porty i interfejsy - Wersja HDMI: 2.0 Porty i interfejsy - Zdalne wejście IR: 1 Wydajność - Przeznaczenie: Uniwersalne Wydajność - Czas pracy (godziny / dni): 24/7 Wydajność - HDCP: Tak Wydajność - Wersja HDCP: 2.2 Oprogramowanie - Zainstalowany system operacyjny: Tizen 5.0 Moc - Pobór mocy: 450 W Moc - Zużycie energii (tryb uśpienia): 0,5 W Moc - Napięcie wejściowe AC: 100 - 240 V Moc - Częstotliwość wejściowa AC: 50 / 60 Hz Moc - Port USB: Tak Moc - Ilość portów USB: 1 System komputerowy - System komputerowy: Tak System komputerowy - Typ systemu komputerowego: System on Chip (SoC) System komputerowy - Procesor wbudowany: Tak Warunki pracy - Zakres temperatur (eksploatacja): 0 - 40 °C Warunki pracy - Zakres wilgotności względnej: 10 - 80% Certyfikaty - Certyfikaty: Class A60950-1 Waga i rozmiary - Szerokość wyświetlacza: 1253,4 mm Waga i rozmiary - Głębokość wyświetlacza: 54,5 mm Waga i rozmiary - Wysokość wyświetlacza: 724,2 mm Waga i rozmiary - Waga wyświetlacza: 23,1 kg Ergonomia - Montaż naścienny / rzutowanie na sufit: Tak Dane opakowania - Szerokość opakowania: 1420 mm Dane opakowania - Głębokość opakowania: 178 mm Dane opakowania - Wysokość opakowania: 879 mm Dane opakowania - Waga wraz z opakowaniem: 29,1 kg Szczegóły techniczne - Wyjście audio (mini jack): Yes Szczegóły techniczne - Wejście audio (mini jack): Nie Pozostałe funkcje - Interfejs do odtwarzania wideo: Yes Pozostałe funkcje - Porty wejściowe RS-232: 1 Pozostałe funkcje - Porty wyjściowe RS-232: 1 Klasyfikacja - Kod producenta: LH55OMBEBGBXEN Klasyfikacja - EAN: 8806094042221 Klasyfikacja - ID Produktu: 96664783