EMOTOPIC Emolientowy krem barierowy 75 ml Golub-Dobrzyń

4,81
206 opinii

EMOLIENTOWY KREM BARIEROWY do twarzy i ciała [ręce, łokcie, kolana] do codziennego stosowania zapobiegający suchości, szorstkości skóry i podrażnieniom WSKAZANIA Emolientowy krem barierowy zalecany jest w celu zapobiegania objawom atopowego zapalenia skóry (AZS) takim jak: suchość skóry, …

od 31,99 Najbliżej: 0,5 km

Liczba ofert: 17

Oferta sklepu

Opis

EMOLIENTOWY KREM BARIEROWY do twarzy i ciała [ręce, łokcie, kolana] do codziennego stosowania zapobiegający suchości, szorstkości skóry i podrażnieniom WSKAZANIA Emolientowy krem barierowy zalecany jest w celu zapobiegania objawom atopowego zapalenia skóry (AZS) takim jak: suchość skóry, podrażnienia, zaczerwienienia oraz innym objawom na tle alergicznym. Krem wskazany jest do codziennego stosowania na twarz i ciało, a w szczególności na okolice rąk, łokci i kolan w celu zapewnienia ochrony przed czynnikami zewnętrznymi (mróz, wiatr, suche powietrze, substancje drażniące), które powodują, że skóra staje się szorstka, podrażniona lub reaguje wypryskiem kontaktowym. Rekomendowany dla dzieci i dorosłych bez ograniczeń wiekowych. DZIAŁANIE Krem zapobiega przesuszeniu skóry, zapewniając długotrwały i wielokierunkowy efekt natłuszczenia i nawilżenia. Dzięki zawartości naturalnych olejów oraz ceramidów niweluje uczucie dyskomfortu i napięcia skóry i wspomaga utrzymanie prawidłowej kondycji i funkcjonowania naskórka od 1. dnia życia. Bogata formuła kremu, oparta na unikalnym połączeniu naturalnych olejów: konopnego, canola oraz ceramidów, tworzy na powierzchni skóry swoistą barierę ochronną, zabezpieczając przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych takich jak wiatr, mróz, suche powietrze czy substancje drażniące. Krem skutecznie łagodzi istniejące objawy suchości skóry tj: szorstkość, zaczerwienienie i łuszczenie naskórka. Widocznie poprawia kondycję skóry poprzez wzmocnienie jej funkcji barierowych, zapobiegając nawrotom przesuszenia, szczególnie okolic wrażliwych takich jak ręce, łokcie, kolana. SKŁADNIKI Woda oczyszczona, Emolienty: Olej konopny, Olej canola, Olej parafinowy, Lanolina jakości farmaceutycznej, Ceramidy, Hialuronian sodu, Glicerol, Hydroksyacetofenon, Ekstrakty z wiciokrzewów, Substancje pomocnicze. SPOSÓB UŻYCIA Krem stosować kilka razy dziennie (od 1 do 3 razy), w zależności od stopnia suchości skóry, na oczyszczoną i osuszoną skórę twarzy i ciała BEZPIECZEŃSTWO I SKUTECZNOŚĆ Formuła zapewnia wysoki stopień tolerancji Wyrób medyczny opracowany pod nadzorem dermatologów dziecięcych oraz przebadany pod kątem biozgodności. .lnd_object .lnd_text .lnd_content { font-size: 1em; padding-left: 35px; padding-right: 35px; } .lnd_article-main { width: 1190px; margin: 0 auto; } @media only screen and (max-width: 720px) { .lnd_article-main { width: 100%!important; } } .lnd_linia { border-top-style: dashed; border-width: 3px; border-color: #1079bb; margin: 20px -9rem 20px -9rem; } Sprawdź pozostałe kosmetyki od Pharmaceris! Seria T - Trądzik Seria H - włosy i skóra głowy Producent / Prowadzący reklamę: Dr Irena Eris S.A.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Dr Irena Eris
Rodzaj kosmetyku
  • Kremy
Rodzaj skóry
  • Alergiczna
  • Atopowa
  • Sucha
  • Wrażliwa
Działanie
  • Ochronne
Pojemność
  • 75 ml
Stosowanie
  • Na dzień
Składniki aktywne
  • Olej konopny
  • Olej canola
Dodatkowe cechy
  • Bez parabenów
  • Bez silikonów
Podmiot odpowiedzialny
  • DR IRENA ERIS S.A.
Kraj podmiotu odpowiedzialnego
  • Polska
Nazwa wytwórcy
  • DR IRENA ERIS S.A.
Kraj wytwórcy
  • Polska
Temperatura od
  • 5
Temperatura do
  • 25
Postać
  • Aplikacje
Opakowanie
  • 75 ml
Wyrób medyczny
  • Wyrób medyczny lub wyrób medyczny do diagnostyki in-vitro

Opinie EMOTOPIC Emolientowy krem barierowy 75 ml Golub-Dobrzyń

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,81 na podstawie 206 opinii
  • m...a
    4
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Klasyczny emolient, bardzo wydajny. Świetnie sprawdza się jako krem na noc. Jako dzienny może pozostawiać lekkie błyszczenie się skóry. Sprawdzony na cerze 36 latki z cerą mieszaną
    • bardzo dobrze nawilża
    • skuteczność
    • wydajność
    • zapach
  • m...p
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Skuteczny dla skóry 3-latka, akurat kremy i balsamy firmy Emotopic się sprawdzają, po innych było wysuszenie skóry (na tego typu preparaty każdą skóra może reagować inaczej)
    • 100% naturalny
    • bardzo dobrze nawilża
    • dla całej rodziny
    • dość dobrze się rozsmarowywuje
    • idealny do skóry atopowej
    • multi funkcjonalny
    • nie zostawia białych śladów
    • nieuczula
    • polecam wszystkim alergikom
    • skuteczność
    • wydajność
    • wydajny
    • zapach
    • cena
    • niska cena
  • Użytkownik Ceneo
    5
    Jestem bardzo zadowolona z tego kremu. Mam skórę suchą i atopową. Krem mnie nie uczulił, miła konsystencja, wydajny i bezzapachowy. Mimo, że konsystencja lekka to pozostawia lekki film na skórze. Od razu po nałożeniu na skórę twarzy czuję ukojenie i bardzo dobre odżywienie. Używam ten krem tylko na noc, uważam że na dzień jest za ciężki i twarz się świeci po nałożeniu. Stosując pod okolicę oczu nic mnie nie uczula, jednakże z uwagi na dodatek olejów powoduje taką jakby lekką mgłę na oczach. Jestem w połowie tubki do zakończenia i uważam że jest to dobry produkt. Nie spowodował jakiś przykrych niespodzianek na twarzy typu krostki, zaskórniki etc. na pewno kupię ponownie. Polecam gorąco, tylko pod okolicę oczu coś innego bym wklepywała.
    • skuteczność
    • wydajność
  • Anna
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Wypróbowany krem. Pozostawia na skórze warstwe ochronną, choc dziwnie sie rozsmarowuje. Trzeba poczekac na wchłoniecie. Ale efekt pożądany przy cerze suchej i alergicznej
  • m...4
    4,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Mój ulubiony na cały rok, ale zwłaszcza jesień zima. Dobrze nawilża (zostawa ślady, więc trzeba odczekać do wchłonięcia), widać różnicę po kilku użyciach.
    • bardzo dobrze nawilża
    • idealny do skóry atopowej
    • nieuczula
    • polecam wszystkim alergikom
    • skuteczność
    • wydajność
    • zapach