Paracetamol Polfa-Łódź 500 mg 20 tabl. Gołańcz

4,83
23 opinie

Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera 500 mg Paracetamolum. Lek bez recepty.

od 4,84 Najbliżej: 0,1 km

Liczba ofert: 36

Oferta sklepu

Lista Ofert

Opis

Lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy. Zawiera 500 mg Paracetamolum. Lek bez recepty.

Specyfikacja

Podstawowe informacje

Marka
  • Polfa
Rodzaj rejestracji
  • Lek OTC
Opakowanie
  • 20 tabl.
Wskazanie
  • Gorączka
Podawanie
  • Doustnie
Wiek
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Postać
  • Tabletki
Podstawowy składnik
  • Paracetamol
Dawka
  • 500 mg
Wyrób medyczny
  • Nie dotyczy
Podmiot odpowiedzialny
  • URGO SP.Z O.O.
Kraj podmiotu odpowiedzialnego
  • Polska
Nazwa wytwórcy
  • MEDICOFARMA S.A.
Kraj wytwórcy
  • Polska

Opinie Paracetamol Polfa-Łódź 500 mg 20 tabl. Gołańcz

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,83 na podstawie 23 opinie
  • k...m
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
    Przydatny
    • skuteczność
  • m...a
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  • m...a
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  • j...5
    4,5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  • k...8
    5
    Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.