Tp-Link 5-Port Gigabit Desktop Switch With 4-Port Poe+ (TLSG1005LP) Głubczyce
od 129,99 Najbliżej: 0,4 km
Liczba ofert: 10
Oferta sklepu
Opis
TP-Link TL-SG1005LP | Switch | 5x RJ45 1000Mb/s, 4x PoE, Desktop TP-Link TP-Link TL-SG1005LP | Switch | 5x RJ45 1000Mb/s, 4x PoE, Desktop TP-Link Przełącznik PoE TL-SG1005LP - niezawodność i bezpieczeństwo Urządzenie TLSG1005LP posiada 5 portów RJ45 o prędkości 10/100/1000 Mb/s, które nie wymagają konfiguracji. 4 porty obsługują funkcję PoE (Power over Ethernet ). Przełącznik automatycznie wykrywa urządzenia działające w standardzie IEEE 802.3af i dostarcza im energię. Dzięki takiemu rozwiązaniu mamy możliwość umieszczenia punktów dostępowych, kamer IP, telefonów IP wszędzie tam, gdzie nie ma dostępu do gniazd zasilających. Porty: 5 portów RJ45 10/100/1000Mbps Automatyczna negocjacja szybkości połączeń Automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX) Okablowanie sieciowe: 10BASE-T: kable UTP kat. 3, 4, 5 (maks. 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maks. 100m) 100BASE-TX: kable UTP kat. 5, 5e (maks. 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maks. 100m) 1000BASE-T: kable UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (maks. 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maks. 100m) Bezwentylatorowy: Tak Zasilanie: Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 53.5 VDC / 0.81 A) Szybkość przekierowań pakietów: 7.44 Mpps Porty PoE (RJ45): Standard: 802.3 af/at Porty PoE: Porty 1- 4 Wydatek energetyczny PoE: 40W Tablica adresów MAC: 2K Ramki jumbo: 16 KB Wydajność przełączania: 10 Gbps Wymiary (S x G x W): 99.8 mm × 98 mm × 25 mm (3.9×3.9×1.0 cali) Maks. zużycie energii: 4.12 W (220V/50Hz bez podłączonego urządzenia PD) 47.5 W (220V/50Hz z podłączonym urządzeniem PD o mocy 40 W) Ilość generowanego ciepła: 14.05 BTU/h (bez podłączonego urządzenia PD) 161.98 BTU/h (z podłączonym urządzeniem PD o mocy 40 W) Funkcje zaawansowane: Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af/at Automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów Mac Kontrola przepływu EEE802.3x QoS 802.1p/DSCP IGMP Snooping Sposób transmisji: Store-And-Forward Certyfikaty: FCC, CE, RoHS Zawartość opakowania: TL-SG1005LP Zasilacz Instrukcja Instalacji Środowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0~40 (32~104); Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40~70 (-40~158); Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca Priorytetowanie portów Przełącznik wyposażony został w funkcję priorytetowania portów, która zabezpiecza system w momentach przeciążenia. Pobór mocy urządzeń zasilanych poprzez PoE wynosi maksymalnie 40 W. W pierwszej kolejności zasilane są sprzęty podłączone do portów o wyższym priorytecie. Porty: 5 portów RJ45 10/100/1000Mbps Automatyczna negocjacja szybkości połączeń Automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX) Okablowanie sieciowe: 10BASE-T: kable UTP kat. 3, 4, 5 (maks. 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maks. 100m) 100BASE-TX: kable UTP kat. 5, 5e (maks. 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maks. 100m) 1000BASE-T: kable UTP kat. 5, 5e, 6 lub wyższej (maks. 100m) EIA/TIA-568 100Ω STP (maks. 100m) Bezwentylatorowy: Tak Zasilanie: Zasilacz zewnętrzny (na wyjściu: 53.5 VDC / 0.81 A) Szybkość przekierowań pakietów: 7.44 Mpps Porty PoE (RJ45): Standard: 802.3 af/at Porty PoE: Porty 1- 4 Wydatek energetyczny PoE: 40W Tablica adresów MAC: 2K Ramki jumbo: 16 KB Wydajność przełączania: 10 Gbps Wymiary (S x G x W): 99.8 mm × 98 mm × 25 mm (3.9×3.9×1.0 cali) Maks. zużycie energii: 4.12 W (220V/50Hz bez podłączonego urządzenia PD) 47.5 W (220V/50Hz z podłączonym urządzeniem PD o mocy 40 W) Ilość generowanego ciepła: 14.05 BTU/h (bez podłączonego urządzenia PD) 161.98 BTU/h (z podłączonym urządzeniem PD o mocy 40 W) Funkcje zaawansowane: Zgodność z urządzeniami zasilanymi PoE (PD) działającymi w standardzie IEEE 802.3af/at Automatyczne zapamiętywanie i wygaszanie adresów Mac Kontrola przepływu EEE802.3x QoS 802.1p/DSCP IGMP Snooping Sposób transmisji: Store-And-Forward Certyfikaty: FCC, CE, RoHS Zawartość opakowania: TL-SG1005LP Zasilacz Instrukcja Instalacji Środowisko pracy: Dopuszczalna temperatura pracy: 0~40 (32~104); Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40~70 (-40~158); Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca Priorytetowanie portów Przełącznik wyposażony został w funkcję priorytetowania portów, która zabezpiecza system w momentach przeciążenia. Pobór mocy urządzeń zasilanych poprzez PoE wynosi maksymalnie 40 W. W pierwszej kolejności zasilane są sprzęty podłączone do portów o wyższym priorytecie.
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • Tp-Link
Liczba portów
  • 5
Przeznaczenie
  • Desktop
  • Biurko
Rodzaj
  • Niezarządzalny
Liczba portów POE
  • 4
Budżet mocy
  • 40 W
Bezwentylatorowy
  • Tak
Głębokość
  • 98 mm
Przepustowość
  • 10 Gb/s
Ramki jumbo
  • 16KB
Szerokość
  • 120 mm
Szybkość przekierowań pakietów
  • 7,4 Mp/s
Tablica adresów MAC
  • 2 k
Waga
  • 0,23 kg
Wysokość
  • 25 mm