PowerWalker Zasilacz buforowy 12V / 2,1A / 25W / Bateria 2,6AH (DCSECUREADAPTER12) Głubczyce
Zasilacz buforowy 12V / 2,1A / 25W Bateria 2,6AH Power Walker DC UPS 12V Power Walker Informacje dodatkowe: Zasilacz awaryjny przeznaczony do urządzeń zasilanych 12V prądem stałym.; Wyjście 12VDC / 2.1A (25W max.) spełnia ważną rolę standardu urządzeń ; sieciowych i może być używany na całym …
od 120,58 Najbliżej: 0,4 km
Liczba ofert: 10
Oferta sklepu
Opis
Zasilacz buforowy 12V / 2,1A / 25W Bateria 2,6AH Power Walker DC UPS 12V Power Walker Informacje dodatkowe: Zasilacz awaryjny przeznaczony do urządzeń zasilanych 12V prądem stałym.; Wyjście 12VDC / 2.1A (25W max.) spełnia ważną rolę standardu urządzeń ; sieciowych i może być używany na całym świecie z ; uniwersalnym zakresem wejściowym,; standardowe złącze koncentryczne DC (OD:5.5mm / ID:2.5mm),; Wejście typu C (Europlug); Kompaktowy rozmiar pozwala na dopasowanie innych wtyczk ; kabla przedłużającego,; Czas podtrzymania dla routera 12V/1A to 2,5h.; Moc pozorna25,00 VA; Czas ładowania baterii4,00 H Opis ogólny: Zasilacz buforowy 12V / 2,1A / 25W BATERIA 2,6AH Power Walker DC UPS 12V Wymiary [G x S x W] (mm): 68x74x42 Baza SCIP: Nie Zawiera baterię / akumulator: NIE KWiU: 27.90.41.0 Klasa Logistyczna: 2 Symbol producenta: DC SECUREADAPTER 12V Paczkomat możliwy: TAK Marka: Power Walker GPSR - Certyfikaty i deklaracje: CE GPSR - ID producenta: 36621 GPSR - Producent nazwa: BlueWalker GmbH GPSR - Producent ulica: Hellersbergstraße 6 GPSR - Producent kod pocztowy: 41460 GPSR - Producent miejscowość: Neuss GPSR - Producent kraj: DE GPSR - Producent telefon: (+49)21315952110 GPSR - Producent email: https://powerwalker.com/ GPSR - ID podmiotu odpowiedzialnego: 36621 GPSR - Podmiot odpowiedzialny nazwa: BlueWalker GmbH GPSR - Podmiot odpowiedzialny ulica: Hellersbergstraße 6 GPSR - Podmiot odpowiedzialny kod pocztowy: 41460 GPSR - Podmiot odpowiedzialny miejscowość: Neuss GPSR - Podmiot odpowiedzialny kraj: DE GPSR - Podmiot odpowiedzialny telefon: (+49)21315952110 GPSR - Podmiot odpowiedzialny email: https://powerwalker.com/
Specyfikacja
Podstawowe informacje
Marka
  • PowerWalker
Rodzaj
  • Akumulatory
Głębokość
  • 284 mm
Napięcie
  • 12 V
Waga
  • 0,2 kg
Model
  • DC SecureAdapter 12V
Opinie PowerWalker Zasilacz buforowy 12V / 2,1A / 25W / Bateria 2,6AH (DCSECUREADAPTER12) Głubczyce