Enterozoo 100 G Głubczyce

4,61
14 opinii

EnteroZOO to innowacyjny adsorbent jelitowy (enterosorbent), który działa w przewodzie pokarmowym zwierzęcia. Substancją czynną w preparacie jest polihydrat polimetylosiloksanu (hydrożel kwasu metylokrzemowego), który posiada porowatą strukturę i galaretowatą konsystencję.EnteroZOO podaje się …

od 64,90 Najbliżej: 30 km

Liczba ofert: 1

Oferta sklepu

Opis

EnteroZOO to innowacyjny adsorbent jelitowy (enterosorbent), który działa w przewodzie pokarmowym zwierzęcia. Substancją czynną w preparacie jest polihydrat polimetylosiloksanu (hydrożel kwasu metylokrzemowego), który posiada porowatą strukturę i galaretowatą konsystencję.EnteroZOO podaje się zwierzętom jako wsparcie w leczeniu następujących chorób:– ostrej biegunki różnego pochodzenia np. bakteryjnego, wirusowego (w tym rotawirusowego),– biegunki spowodowanej zatruciem pokarmowym, stosowaniem antybiotyków,– biegunki przewlekłej dowolnego pochodzenia,– zaburzeń trawienia (dyspepsje),– zaburzeń mikroflory jelitowej (np. w przypadku stosowania antybiotyków),– zatrucia,– przewlekłych chorób wątroby i nerek, której towarzyszy ich niewydolność,– chorób alergicznych,– chorób skóry.EnteroZOO nie wchłania substancji odżywczych ani witamin, wapnia lub innych minerałów, dlatego można go długofalowo podawać zwierzętom.Bezpieczny w podawaniu młodym zwierzętom oraz samicom w ciąży lub podczas laktacji. Może być stosowany u psów i szczeniąt, kotów i kociąt, królików, świnek morskich, fretek, szynszyli, chomików, szczurów, myszy, ptaków egzotycznych, drobiu oraz bydła.Nie wchłania się do krwi i jest wydalany z organizmu w kale, w przeciągu 12 h od podania.Opakowanie: 100 g.

Opinie Enterozoo 100 G Głubczyce

Na liście znajdują się opinie, które zostały zweryfikowane (potwierdzone zakupem) i oznaczone są one zielonym znakiem Zaufanych Opinii. Opinie niezweryfikowane nie posiadają wskazanego oznaczenia.

Ocena ogólna
4,61 na podstawie 14 opinii
 • Agnieszka
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  (opinia wystawiona po tygodniu stosowania) - w przypadku alergii pokarmowej u kota na rezultat trzeba poczekać. Lek nie działa natychmiastowo, ale odnoszę wrażenie, że Enterozoo wspomaga leczenie, a nie tylko maskuje problem (jak w przypadku innych preparatów). Po tygodniu stosowania widzę znaczną poprawę !!!
  • jakość
  • trwałość
  • wygląd
 • d...k
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Eneterozoo 100 g to żel detoksykacyjny stosowany wspomagająco przy: zaburzeniach trawienia, biegunkach infekcyjnych, zatruciach, alergiach przewlekłych chorobach wątroby i nerek, której towarzyszy ich niewydolność, dodatkowo przyspiesza gojenie się ran. Powinien to mieć każdy weterynarz w sprzedaży. Niestety, nie mają.
  • jakość
  • trwałość
  • wygląd
 • j...2
  4
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Suplement polecony przez lekarza w związku z bakteryjnym zapaleniem jelit. Nie niweluje problemu, ale łagodzi objawy. Łatwy w podawaniu.
 • j...2
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Żel zalecony przez panią doktor do stałego stosowania w związku z nawracającym zakażeniem bakteryjnym.
 • Krzysztof
  5
  Opinia została napisana przez użytkownika, który kupił produkt.
  Produkt w pelni spelnil moje oczekiwanie
  • jakość
  • trwałość